× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці затримали податківця, який намагався дати хабар працівнику СБУ. ФОТО

14:33
Автор: Vежа

Сьогодні по обіді у центрі Вінниці затримали податківця, який намагався дати хабар співробітнику СБУ. 

Як повідомляє СБУ, “оперативники Головного управління внутрішньої безпеки СБ України затримали у Вінниці державного інспектора податкової та митної справи у Вінницькій митниці Державної фіскальної служби, який пропонував хабар співробітнику СБУ.

У межах розпочатого кримінального провадження встановлено, що митник намагався передати 1000 доларів США співробітнику обласного управління СБУ. У цю суму зловмисник оцінив фальсифікацію матеріалів та невручення йому підозри у кримінальному провадженні, за яким працівник СБУ виконував доручення слідчого. Співробітник відразу повідомив керівництво про отримання протиправної пропозиції.”, – ідеться у повідомленні.

Як повідомляється, “правоохоронці затримали державного інспектора податкової та митної справи на центральній площі обласного центру під час спроби передачі всієї суми хабаря”. Проте як видно з фото, подія сталася на площі Ліверпуль.

Триває досудове слідство за ч. 2 ст. 364 та ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України: санкція даних статей передбачає покарання до восьми років позбавлення волі. Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з територіальним управлінням ДБР у Хмельницькому та управлінням СБУ в Вінницькій області.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.