У Вінниці зареєстрували три петиції щодо повернення автоматів з питною водою у місті

17:29
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці зареєстрували три петиції щодо повернення автоматів з питною водою “Долина плюс”, які цими днями перестали працювати по всьому місту.

Зазначимо, автомати, які були розміщенні по всьому місту, уже почали демонтувати, а на офіційному сайті компанії Вінниці вже немає на карті обслуговування. Згідно з опублікованою інформацією в одній з вінницьких інтернет-спільнот, компанія перестала надавати послуги через те, що Вінницька міська рада не видала дозвіл на їх роботу. Щоправда, не вказано, чому.

Скріншот допису з інстаграм-сторінки “blacklist_of_vinn”

 

Відео – Вінниця.інфо

Як ідеться в одній з петицій, такі автомати були чи не єдиним доступним джерелом питної води у місті.

–  Одне питання, де брати воду? Пити з крана? Але ж сама влада сказала, що вода з крана не є питною, – пише авторка петиції вінничанка Єлизавета Тарасова. – Не впевнена, що в Вінниці всі такі багаті, аби купувати бутиль води в магазинах за 30 гривень.

Зауважимо, що зареєстрована сьогодні петиція набрала (і продовжує набирати) понад 600 голосів (необхідно – 350). Підтримати петицію можна за ЦИМ посиланням.

Інші дві аналогічні петиції, теж зареєстровані сьогодні, станом на 17:29 набрали по 272 та 155 голоси станом на сьогодні. За них можна проголосувати ТУТ та за ЦИМ посиланням. 

Зазначимо, що літр води у таких автоматах коштував одну гривню. Наразі мережа продовжує працювати у Тернополі, Житомирі та Чернівцях.

Veжа направила запит до Вінницької міської ради з питаннями щодо того, на яких підставах підприємству було відмовлено у дозволі на роботу автоматів “Долина плюс” та чи існує інше підприємство, яке замінить цю мережу.

Ми також пробували зв’язатися з представниками підприємства “Долина плюс”, де наші контакти передали директору підприємства.

Як тільки ми отримаємо будь-яке пояснення з приводу цієї ситуації – ми повідомимо читачів про це на нашому сайті.

Фото – Житомир онлайн, Шпальта

Читайте також: “Жмеринкаводоканал” не усунуло проблему і продовжило скидати в річку неочищені стічні води 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.