У Вінниці запрацює інклюзивний швейний цех з пошиття електропростирадел

9:57
Автор: Vежа

У Вінниці з 1 серпня запрацює новостворений швейний цех для людей з інвалідністю, зокрема для людей з порушенням зору.

Про це написав на своїй сторінці представник Вінницької обласної організації Українського товариства сліпих (УТОС) Костянтин Ільницький.

– Щиро радію позиції Вінницької міської ради щодо чергового розуміння та сприяння підприємству незрячих у прагненні працюючих людей з інвалідністю по зору відчувати себе повноцінними та інтегрованими членами Вінницької громади. Так, ми визнаємо, що потребуємо особливої уваги, але разом з тим дійсно маємо бажання бути корисними місту, і для цього докладемо максимум зусиль, – пише пан Костянтин.

Він також зазначає, що на зустрічі з міським головою були схвалені наміри про подальшу співпрацю.

Костянтин Ільницький та Сергій Моргунов

Як розповів Костянтин Ільницький “Місту над Бугом”, на підприємстві планують шити простирадла з підігрівом. Швейне виробництво облаштують на базі “УТОС”. Кажуть, до початку виробництва готові на 90%, узгоджується постачання комплектуючих.

За словами пана Костянтина, на українському ринку вже є німецький, турецький і білоруський аналоги простирадл з підігрівом. Консультуючись з працівниками кіберлабораторії, вінницькі дизайнери-конструктори розроблять спеціальне програмне забезпечення, завдяки якому постільна білизна матиме не два режими роботи, як закордонні аналоги, а три. Регулювати електропростирадла можна буде за допомогою смартфона.

Тут працевлаштують 35 вінничан. Це люди з інвалідністю різних нозологій, а також кравці та швачки, які шукають роботу. Незрячі люди теж працюватимуть – вони пакуватимуть готову продукцію для реалізації в торговій мережі. Постільну білизну планують виготовляти для розповсюдження на території області.

 

Фото – зі сторінки Костянтина Ільницького

Читайте також: У вінницькому транспорті тестово встановили звукові “маячки” для незрячих. ФОТО

Читайте також: Міськрада заплатить за безкоштовне перевезення незрячих вінничан, які працюють «УТОС»

Читайте також: “Вони – наші очі”, психологи та адвокати: як працює служба супроводу незрячих людей у Вінниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.