У Вінниці заклади освіти зібрали понад 2,5 тонни пластику під час акції “Ворогам – кришка”

16:41
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці 99 закладів освіти долучились до Всеукраїнської акції “Ворогам – кришка”. Діти та педагоги протягом місяця зібрали понад 2,5 тонни пластикових кришечок, кошти від перероблення яких мають передати на ЗСУ.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, організатором ініціативи став фонд “ОВЕС”.

Так, 99 закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної та професійно-технічної освіти Вінниці протягом місяця збирали пластикові кришечки, щоб відправити їх на переробку до фонду “ОВЕС”.

За словами керівників закладів освіти учні, батьки та педагоги активно долучалися до збору.

– Як тільки ми почули про таку акцію, не зволікаючи вирішили підтримати її. Разом, спільними зусиллями наша школа зібрала понад 33 кілограми кришечок. Сьогодні ми прийшли передати їх задля того, аби організатори акції закупили безпілотники на передову, – каже завідувачка закладу дошкільної освіти №59 Альона Карпина.

Так, за підрахунками, найбільше кришок зібрали ліцей №27 (240 кілограмів), ліцей №29 (220 кілограмів), ліцей №12 (143 кілограми).

Загалом у результаті вдалося зібрати понад 2,5 тонни пластику. Виручені кошти з перероблених кришок мають передати на підтримку Захисників та Захисниць.

Фото ВМР

Читайте також: Вінницько-Хутірський ліцей зібрав на благодійному ярмарку понад 65 тисяч гривень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.