У Вінниці за шість місяців відремонтували 12,5 тисячі квадратних метрів доріг

14:39
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

За шість місяців 2022 року у Вінницькій міській територіальній громаді відремонтували 12,5 тисячі квадратних метрів дорожнього покриття вулиць.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської раді з посиланням на звіт про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької МТГ за перше півріччя 2022 року.

– Якщо говорити про умови ведення бізнесу, то за даними опитувань промислових підприємств у Вінниці, протягом першого місяця повномасштабної війни вони були завантажені лише на 40-60% наявних потужностей. Наприкінці весни ця ситуація дещо вирівнялась і стан завантаженості на кінець першого півріччя складає 70-80% від довоєнного рівня.

При цьому обсяги реалізації промислової продукції у номінальному вираженні за п’ять місяців склали 13,6 млрд грн, що на 8,7% менше від аналогічного періоду 2021 року. Втім, це досить непоганий результат в умовах спаду економіки та війни, – цитують директора департаменту економіки і інвестицій Максима Мартьянова.

Вказано, що в зв’язку з введенням воєнного стану в Україні на ряді об’єктів комунальної власності Вінницької МТГ були зупинені роботи, в тому числі, на об’єктах, де роботи не були завершені в минулому році. Втім, комунальні працівники збудували 270 кілометрів мереж каналізації на території приватного сектору, заасфальтували п’ять вулиць приватного сектору, здіснили технічне обстеження будівель закладів дошкільної освіти №13, №59 та КЗ «Вінницький ліцей №12» для подальшої термомодернізації.

Також було виконано капітальний ремонт внутрішньобудинкових інженерних мереж в чотирьох житлових будинках, швів міжпанельних стиків в одному будинку, відремонтовано три ліфти.

– За 6 місяців 2022 року виконано поточний ремонт дорожнього покриття вулиць території Вінницької МТГ протяжністю 12,5 тис м2. Завершено капітальний ремонт перехрестя вул. Князів Коріатовичів та вул. М.Оводова, тривають роботи на вулиці Шепеля.

Також реконструйовано дев’ять ділянок теплових мереж. Безперебійно працює муніципальний громадський транспорт. В рамках реалізації Програми «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» завершується будівництво 105-квартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. А. Бортняка. Ведеться проектування багатоквартирного житлового будинку на вул. Привокзальна,30. Затверджено IX об’єкт Програми – 128- квартирний житловий будинок на вул. 600-річчя, – цитують Максима Мартьянова.

Фото – sumy.today