У Вінниці з’явилась онлайн-мапа капітальних ремонтів

10:23
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницька міська рада показала публічну онлайн-мапу, на якій можна побачити, які капітальні ремонти виконували в тому чи іншому будинку. Також на ній є інформація з переліком будинків, де створено ОСББ, та які роботи й коли були там виконані.

Як зазначається на сайті Вінницької міської ради, мапу, яка наразі працює в тестовому режимі, створив Департамент житлового господарства. На ресурсі також позначені будинки, які жодного разу не долучалися до програми співфінансування капітальних ремонтів. Внесена інформація враховує дані від 2017 року.

Ми створили таку карту, аби інформувати мешканців про ті види капітальних ремонтів, які були виконані у будинках. Також тут можна побачити й інформацію про те, хто здійснює управління будинками. Карта буде оновлюватися щоквартально, адже можуть змінюватися управителі та кількість будинків, у яких виконані роботи.

В подальшому ми плануємо удосконалювати карту і винести на неї інформацію про плани на наступний рік, – повідомляється на сайті з посиланням на директора Департаменту житлового господарства міського бюджету Романа Фурмана.

Підкреслюється, що для користування мапою потрібно з лівого боку сторінки вибрати розділ, який цікавить і ввести свою адресу. На сторінці з’явиться ряд позначок. Далі потрібно обирати потрібну адресу і дізнатись, який капітальний ремонт було виконано у цьому будинку. Мапу можна знайти ТУТ.

Нагадаємо, також на сайті Вінницької міської ради є публічна “Мапа звернень громадян“, на якій мешканці можуть залишити інформацію про аварійну ситуацію або потребу в ремонті. Також на мапі можна позначати ділянки вулиць, що викликають незручності у маломобільних верств населення: людей з інвалідністю та батьків з дитячими візочками.

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.