У Вінниці з початку року відремонтували 35 покрівель багатоквартирних будинків.

16:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці з початку року капітально відремонтували 35 покрівель багатоквартирних будинків. Ремонт ще шести покрівель багатоповерхівок планують завершити до середини грудня.

Як повідомляється на сайті Вінницької міськради, роботи виконують в межах підготовки до зими та з метою запобігання аварійним ситуаціям.

– Невідремонтований дах призводить до підтоплення конструктивних елементів будівлі та квартир мешканців. Ми сподіваємось, що завдяки проведеним роботам, люди забудуть про підтоплення, а рівень комфорту проживання в будинках значно підвищиться, – цитують директора департаменту житлового господарства Віталія Місецького.

Так, ремонт дахів п’яти багатоповерхівок завершили протягом останніх тижнів. Це будинки за адресами: вул. Стрілецька, 37; вул. М. Кішки, 59; вул. Заболотного, 6; вул. Політехнічна, 14; просп. Космонавтів, 16.

Більшість з цих покрівель – це м’які покрівлі мембранного та рубероїдного типу. Підкреслюється, що під час ремонтних робіт на таких дахах оновлюють вентиляційні канали, за потреби, виконують частковий демонтаж старого покриття. За необхідності – вирівнюють поверхню, потім – стелять нове покриття та оновлюють парапети.

Так, багатоквартирний будинок на вулиці Стрілецька, 37 має шатрове покриття. На таких покрівлях, крім оновлення самого даху та вентиляційних каналів, також монтують нові водостічні труби та жолоби.

Раніше відремонтували покрівлі будинків за такими адресами:

вул. Л. Ратушної, 128;

вул. Волошкова, 8;

вул. Гоголя, 15;

вул. О.Антонова, 28;

просп. Космонавтів; 26,

вул. Келецька, 95;

вул. Порика, 37;

вул. 600-річчя, 42;

вул. Генерала Григоренка, 36;

вул. Келецька, 110;

вул. Левка Лук’яненка, 33;

просп. Космонавтів, 79;

Хмельницьке шосе, 112-А;

вул. Запорізька, 26;

просп. Космонавтів, 51;

вул. Хлібна, 11;

вул. Гоголя, 20;

вул. Кропивницького, 10;

вул. Архітектора Артинова, 38;

вул. Брацлавська, 57,

1-й провулок Кар’єрний, 3,

вул. Олега Антонова, 12,

вул. Стрілецька, 85,

вул. Стрілецька, 93,

вул. Порика, 12,

вул. 600-річчя, 10,

вул. К. Коріатовичів, 145,

пров. К. Коріатовичів, 5,

вул. Магістратська, 3.

вул. К. Широцького, 10.

Ремонт ще шести покрівель багатоповерхівок планують завершити до середини грудня. Як зазначають в департаменті житлового господарства, основні роботи по цих об’єктах уже виконані. Ідеться про покрівлі будинків за адресами: просп. Космонавтів, 63, просп. Коцюбинського, 31, вул. Довженка, 38; вул. Болгарська, 4; вул. Н. Левицького, 10, вул. А. Первозванного, 42.

Ілюстративне фото – pilo-material.kiev.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.