У Вінниці з наступного тижня запрацює “Німецький клуб”

13:51
Автор: Vежа

У Вінниці з 21 вересня діятиме клуб німецької мови на базі креативного простору “Level 80”. Курс німецької викладатиме волонтер “ESC” Юліуш Мейєр.

Як йдеться на Facebook-сторінці Центру розвитку “Пангея Ультіма”, викладач цікавиться лінгвістикою та спілкується п’ятьма мовами.

До того ж, за повідомленням, він може розповісти ледь не все про німецьку культуру, у тому числі маловідомі, але “дуже цікаві сторони життя” у Німеччині.

“Німецької клуб” діятиме щовівторка, починаючи з 21 вересня, о 19:00 в приміщенні креативного простору “Level 80” за адресою: вулиця Магістратська, 80.

Зареєструватися можна за ЦИМ посиланням

 

ESC (European Solidarity Corps) – Європейський корпус солідарності, програма Європейського Союзу, яка підтримує молодіжне волонтерство. Мета Європейського корпусу солідарності — просувати солідарність як цінність, головним чином, через добровільну діяльність. Програма має посилити залучення молодих людей та організацій до доступної та якісної солідарної діяльності. Це сприятиме зміцненню єдності, солідарності, демократії та громадянської активності в Європі. Солідарна діяльність має відповідати на суспільні виклики та сприяти зміцненню громад, особливо щодо посилення соціальної інтеграції. Це все також сприятиме європейській співпраці у молодіжній сфері.

Ілюстративне фото – integration-in-singen.de

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.