У Вінниці з квітня по вересень планують реконструювати понад 5,7 кілометра тепломереж

11:21
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці з квітня по вересень цього року планують реконструювати понад 5,7 кілометра теплових мереж. Наразі в місті вже почали роботу на ділянках, де труби потребують повної заміни.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

 

– Опалювальний сезон 2020-2021 рр. буде завершено з 7 квітня. Однак, працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» уже розпочали ремонтні роботи та готуються до наступного. В міжопалювальний період, а саме з квітня по вересень, наші працівники мають реконструювати 5,734 км теплових мереж, – розповіла фахівчиня по роботі з пресою КП «Вінницяміськтеплоенерго» Алла Пахомова, передають на сайті ВМР.

Підкреслюється, що наразі реконструкцію теплових мереж почали на ділянках, де труби потребують повної заміни та є можливість виконувати роботи саме зараз. Після завершення опалювального сезону працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» перевірять котельні, центральні теплові пункти (ЦТП), індивідуальні теплові пункти (ІТП) та тепломережі.

Вказано, що наразі у місті проводяться роботи з реконструкції на декількох ділянка. Так, виконуються роботи по заміні тепломережі довжиною 138 метрів по вул. Чорновола: на перехресті вул. Магістратська,82 та вул. І. Богуна, 1.

Реконструюють ділянку довжиною 267 метрів по вул. Писарєва. Також здійснюється заміна тепломережі загальною довжиною 499 метрів між вул. Хмельницьке шосе, просп. Космонавтів та вул. 600-річчя. Розпочаті планові ремонтні роботи й на мережі по вул. Гоголя, де буде замінено 300 метрів трубопроводу.

Повідомляється, що під час проведення ремонтних робіт на тепломережах всі зношені трубопроводи будуть замінені на нові з попередньо ізольованим пінополіуретаном з низькою теплопровідністю. Використання саме таких труб дозволить мінімізувати тепловтрати при транспортуванні теплової енергії.

Читайте також: У Вінниці на два місяці обмежать рух транспорту та пішоходів на ділянці вулиці Батозької

Читайте також: У Вінниці цього року планують облаштувати 11 кілометрів велосипедних доріжок та смуг

Читайте також: У Вінниці триває капітальний ремонт Сабарівського шосе. ФОТО

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.