У Вінниці з 27 березня розпочнеться завершення опалювального сезону

18:09
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці 27 березня почнеться завершення опалювального сезону. Рішення про завершення опалювального сезону прийняли через стале підвищення температури повітря.

Як зазначається на сайті Вінницької міської ради, відповідне рішення схвалив сьогодні, 23 березня, виконком Вінницької міської ради.

Так, завершення опалювального сезону 2022-2023 років почнеться з 27 березня. Рішення стосується житлового фонду та інших споживачів з централізованими системами теплопостачання Вінницької міської територіальної громади.

Підкреслюється, що винятком є заклади охорони здоров’я, освіти та соціального захисту – у них опалювальний сезон закінчиться згідно з заявками від їхніх керівників, поданих теплопостачальним підприємствам.

– Це був найважчий опалювальний сезон за всі часи незалежності України, проте попри постійні ракетні обстріли та перебої в електропостачанні тепловики доклали всіх зусиль, щоб у домівках вінничан було тепло. Варто зазначити, що завершення опалювального сезону 2022/2023 дає початок для підготовки до наступного опалювального сезону – цитують директора департаменту міського господарства Віталія Місецького.

Фото – kherson.daily