У Вінниці з 1 липня зросте вартість проїзду в автобусах

16:09
Become a Patron!

З п’ятниці, 1 липня, вартість проїзду у вінницьких автобусах зросте і становитиме 12 гривень. При цьому вартість електронних квитків тривалого користування залишається без змін.

Як повідомляють у Вінницькій міській раді, під час війни ціна на дизельне паливо зросла більш ніж у двічі. Вказано, що щоб мати можливість надавати транспорті послуги, КП «Вінницька транспортна компанія» надала розрахунки щодо нового тарифу на проїзд в автобусах. Ціна залишилась соціально орієнтованою, оскільки вона значно менша за економічно обґрунтований рівень.

Зазначається, що чинний тариф на перевезення пасажирів в муніципальних автобусах був затверджені майже рік тому та становив 8 гривень. Вказано, що на той час тариф був соціально орієнтованим і майже вдвічі меншим за економічно обґрунтований, який становив 18 грн.

Генеральний директор КП «ВТК» Михайло Луценко повідомляє, що ціна проїзду переглядається в разі зміни вартості палива більш ніж на 10%. Вартість бензину А-92 зросла на 107 %, А-95 – на 153 %, дизпалива – на 148 %, ціна газу зросла на 156 %.

Враховуючи зазначені обставини, підприємство здійснило розрахунки щодо перегляду паливної складової у діючому тарифі на перевезення пасажирів в автобусах. З урахуванням нової ціни на паливно-мастильні матеріали розмір соціально орієнтованого тарифу на перевезення пасажирів склав мінімум 12 грн на одну поїздку.

Фото – Вінницька міська рада

 

Читайте також: У Вінниці з 18 червня зросте вартість проїзду в “маршрутках”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.