У Вінниці визначили місця для розміщення «шкільних базарів»

11:02
Автор: Богдан Будай
Become a Patron!

Виконком Вінницької міської ради визначив місця для організації так званих «шкільних базарів» ‒ точок продажу канцелярських та шкільних товарів у місті. Водночас, стало відомо, скільки саме першокласників сядуть за парти вінницьких шкіл цьогоріч.

Так, за рішенням виконкому від 19 серпня, продаж канцелярських товарів організовується на трьох локаціях міста: на площі Привокзальній, на вулиці Пирогова (площа перед ринком «Урожай») та на проспекті Коцюбинського (площа перед ринком «Центральний»).

На Привокзальній продаж шкільних та канцелярських товарів здійснює приватне підприємство «Океан-1». Перед ринками «Урожай» та «Центральний» ‒ облспоживспілка «Госпрозрахункове об’єднання ринків м. Вінниці».

В документі зазначено, що продаж шкільних та канцелярських товарів в цих місцях здійснюється з 20 серпня по 8 вересня.

Відповідно до іншого рішення виконкому, відомо, що до перших класів вінницьких шкіл цьогоріч підуть 4 955 дітей. Саме таку кількість подарункових «Альбомів вінницького першокласника» було передбачено виконавчим комітетом міської ради. На придбання цих альбомів у місті виділили 421 175 гривень. Вартість одного такого альбому становить 85 гривень.

Також з ухвали виконкому відомо, що найбільше «першачків» сядуть за парти гімназії №24 ‒ 360 учнів. Зазначимо, що цей навчальний заклад в мікрорайоні Поділля відкрили лише минулоріч. Як відбувався тодішній «перший дзвоник» в новозбудованій школі ‒ читайте за ЦИМ посиланням.

Водночас, найменше першокласників буде в приватному закладі «Навчально-виховний комплекс «Ор Менахем Вінниця»» ‒ 1 учень.

Головне фото – greenvillejournal.com