У Вінниці виступить Єгор Шатайло з новим стендап концертом “Тимчасові Незручності”

19:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

Трохи більше як за місяць, 17 вересня, у Вінниці виступить український стендапер Єгор Шатайло. Він приїде з годиною нового матеріалу, а відкриватиме його програму Владислав Капиця (виступатиме 15-20 хвилин на початку).

Вінниця стане першим із десяти міст, які охопить стендап тур Єгора “Тимчасові Незручності”. Далі будуть Чернівці, Хмельницький, Луцьк, Львів, Рівне та інші міста. Детальніше про це на сайті “Srakadupa”.

Єгор Шатайло – український стендапер, який виступає з 2015 року. Він ніколи не грав у КВН, а серед улюблених коміків називає Стюарта Лі й Ханса Тейвена. Сам Єгор родом із Вінниці. У Київ переїхав з батьками, коли йому виповнилося 12 років. Зараз є резидентом “Підпільного Стендапу”, працює сценаристом “Телебачення Торонто” (періодично його залучають як співведучого), а також є сценаристом і ведучим шоу “Гомін Out” на “Радіо Промінь” (разом з Антоном Тимошенком і Сергієм Ліпко). 

Андрій Кондратенко, головний сценарист “Телебачення Торонто”, називав Шатайла “одним із найкращих авторів” програми, а його стиль описував як “інтелектуальний, складний та абсурдний гумор” це те, що його вирізняє.

Однак через комедію у вересні 2020 року з Єгором Шатайлом сталася неприємність. Перед виступом у Києві на нього здійснили напад. Як повідомляли у “The Village Україна“, кілька десятків невідомих у масках повалили Єгора на землю, залили обличчя газом із балончиків і змусили “вибачатися перед традиційною родиною”. А причиною став жарт, яким Шатайло анонсував виступ: “Завтра буду валити стендап про збитковість традиційної української сім’ї, яку треба закрити, як Тетчер [закрила] шахти, і вкладати бабки в інновації”. Та не зважаючи на це Шатайло вийшов після інциденту на сцену, а увесь наступний місяць присвятив написанню нового матеріалу.

Другий сольний стендап концерт Єгора Шатайла “Шахти Тетчер” – у відео нижче:

У Вінниці Єгор Шатайло виступить в п’ятницю, 17 вересня, у просторі “CHERDAK” (вул. Соборна, 24; ТРЦ “Sky Park”, 8 поверх). Початок – о 19:30 годині. Квитки вартістю 250 гривень можна придбати за ЦИМ посиланням. З 17 вересня ціна зросте до 300 гривень.

Афіша – srakadupa.com

Читайте також: Літня акустика в саду: у Вінниці з концертом просто неба виступить Pianoбой

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.