× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці виступлять хмельницькі рокери «Чумацький шлях»

8:43
Автор: Марина Однорог

За 10 років свого існування гурт встиг записати два студійні альбоми, виступити на багатьох фестивалях в Україні та закордоном і навіть стати переможцем фестивалю «Червона Рута». Вже в лютому їх можна буде почути і у Вінниці.

10 лютого о 21.00 в пабі «Beef Eater» відбудеться концерт рок-гурту з Хмельницького «Чумацький Шлях».

Гурт був заснований 2008 році та на початку гурт був представлений, як етно-фольк-рок, але з часом, в результаті численних експериментів, стиль гурту модернізувався до більш сучасного альтернативного та прогресивного рок-звучання, з елементами фольклорних мотивів різних країн світу (Folk Alternative Metal).

В 2011 році гурт став переможцем фестивалю «Червона Рута», у жанрі «Рок – музика». Ще за рік “Чумацький шляху” запросили на фестиваль «Noc Kultyru» у Любліні, а у 2013 презентував свій перший студійний альбом під назвою «Lorela».

В 2015 році гурт презентував другий студійний альбом «Самурай», записаний на студії Frost Magnetic Records. Саме цей альбом закріпив стиль гурту у Folk Alternative Metal. Платівка містить 9 пісень. Наприкінці 2015 року «Чумацький Шлях» записують  кавер-версію  відомого хіта Віктора Павліка  «Шикидим»  та  знімають  на  нього  кліп. В 2016 році гурт знімає  кліп  на пісню «Не буди»  з другого альбому, яка суттєво відрізняється своєю тематикою та змістом від усіх інших композицій групи. Пісня написана про страшний Голодомор, який залишив дуже болючий слід в історії українського народу, тому кліп знятий в чорно-білих кольорах. В 2016 році гурт гастролює у Польщі на таких фестивалях, як: «Unique Rock Festival» та «EKOŁOMYJA», дає багато спільних концертів у варшавських клубах разом з гуртом  Гайдамаки та Друга ріка.

 

  • Гурт Чумацький Шлях – це суміш українського народного мелосу з сучасною важкою рок музикою, яка в той самий час використовує етнічні мотиви й інших народів світу. Важкі гітарні рифи, шалена енергетика, речитатив, динамічні приспіви та атмосферне шоу під час живих виступів. За час свого існування гурт встиг здобути багато прихильників в різних куточках України, побувати з концертами за кордоном, взяти участь на багатьох українських фестивалях. У доробку гурту є два студійні альбоми “Lorela” та “Самурай”, – пишуть організатори в анонсі.

Вхід: попередній продаж –  70 гривень, в день концерту – 100.

Фото: Етно-фест

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.