У Вінниці випустять книгу про 100 років існування краєзнавчого музею

13:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

До сторіччя існування Вінницького обласного краєзнавчого музею випустять книгу-альбом, присвячену діяльності закладу.

Видавництвом альбому займається друкарня “Твори”. Про це повідомляється в групі друкарні на Фейсбуці. Книгу-альбом “Вінницький обласний краєзнавчий музей. 100 років” на 340 сторінок надрукують накладом в 500 примірників. Її також перекладуть англійською мовою. Як стає зрозуміло з назви, вихід цієї книги приурочено до 100-річчя краєзнавчого музею у Вінниці. Саме в 1918 році в нашому місті було створено Крайовий музей.

Читайте також: Виглядає на всі 100: вінницький краєзнавчий музей святкує ювілей. ФОТО

В книзі буде викладено історію закладу, описано процес формування фондів музею і досвід експозиційної, виставкової та науково-дослідницької діяльності.

Демонструє низку експонатів, що вже стали візитівкою закладу, а також дає можливість віртуально зазирнути до музейних фондів і побачити предмети, не представлені в експозиції. Альбом містить каталог, у якому подано докладну інформацію про кожен предмет. Видання розраховане на широке коло читачів, зацікавлених діяльністю Вінницького обласного краєзнавчого музею та історією нашого краю, – йдеться в описі книги.

Робоча група, яка працювала над створенням альбому складається з більш ніж 20 людей. Серед них: директорка музею Катерина Висоцька, завідувачка науково-дослідницького відділу давньої історії Лілія Гальчевська, завідувачка відділу охорони пам’яток історії та культури Марина Потупчик, перекладачка Вікторія Волос та багато інших.  

Офіційна презентація книги відбудеться вже цього місяця, проте в краєзнавчому музеї поки не повідомляють коли саме.

Фото: видавництво-друкарня “Твори”