У Вінниці виконують капремонт контейнерного майданчика на вулиці Київській

13:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці комунальники виконують капітальний ремонт контейнерного майданчика на вулиці Київській.

Як повідомляють на сайті ВМР, йдеться про майданчик біля багатоквартирного будинку за адресою Київська, 110. Вказано, що це буде великий майданчик, який використовуватимуть мешканці низки будинків, розташованих не лише на вулиці Київській, а й прилеглих до неї.

– В цьому мікрорайоні досить щільна житлова забудова, тож цей майданчик буде свого роду опорним для нього. Це буде критий майданчик з роздільним збором сміття. Майданчики такого типу більш екологічні та заохочують вінничан сортувати відходи. Завдяки накриттю – в контейнери не потрапляють опади, а сміття не роздуватиметься вітром та не розноситиметься тваринами, – цитують директора департаменту житлового господарства міськради Віталія Місецького.

Зазначено, що контейнерні майданчики такого типу почали встановлювати в обласному центрі з 2019 року. Загалом відповідним проектом передбачається облаштування 15 сміттєзбірників, які закриватимуться хвіртками, а також одного контейнеру для суміші, яка знадобиться для посипки пішохідних доріжок та проїздів під час ожеледиці.

При цьому роботи виконують на прохання мешканців, які попросили покращити місце збору відходів. Фінансування робіт відбувається коштом міського бюджету. Загалом цьогоріч у місті передбачене облаштування трьох майданчиків для збору твердих побутових відходів. Роботи на одному об’єкті, на вулиці Соборній, 22, – уже завершили.

Ілюстративне фото – https://ukr.media

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.