У Вінниці виділяють понад 30 мільйонів гривень на закупівлю безпілотників для оборонців

17:39
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці виділяють понад 30 мільйонів гривень на закупівлю спецобладнання для захисників. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, відповідне рішення затвердили сьогодні, 30 листопада, під час засідання виконкому.

– В планах закупівля 35 безпілотних авіаційних комплексів українського виробництва, до яких входить 110 безпілотників. На фронті це – розхідний матеріал. Але водночас це «очі» ЗСУ, які розвідують території та допоможуть вберегти життя бійців. Кошти перерахуємо з Фонду підтримки ЗСУ, який ми створили для того, щоб ще ефективніше допомагати військовим, – зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов і додав, що підтримка української армії та безпека в громаді залишаються серед пріоритетних завдань міськради.

Директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Максим Мартьянов розповів, що кошти спрямовують на безпілотні авіаційні комплекси українського виробництва, які вдало зарекомендували себе на полі бою.

– Таке спецобладнання допоможе нашим бійцям оперативно отримувати розвіддані та коригувати дії. Перевага цієї техніки в тому, що вона може автономно працювати в польоті за заданим маршрутом, або ж в керованому режимі змінювати курс та виконувати глибинну розвідку. Ми сподіваємося, що такі технічні засоби врятують не одне життя українських військових і допоможуть їм ефективно працювати.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.