YouthInsight Festival: у Вінниці відбудуться безкоштовні покази аматорського кіно

15:36
Автор: Марина Седракян
Become a Patron!

Вже цієї суботи, 16 червня, усі, хто цікавиться відео, фотографією, театром, мистецтвом та просто любить відпочивати з користю, мають змогу долучитися до міжкультурного вечора в кінотеатрі “Родина”.

В рамках YouthInsight Festival, що організовується у місті вже втретє,  вінничани зможуть ознайомитися з відео-роботами волонтерів європейської служби та місцевих аматорів-режисерів. Окрім цього, насолодитися  живою музикою, театральними  виставами та фотовиставками.

Youthinsight – це проект двох організацій: ГО “Наше Поділля” та ГО “ЦР Пангея Ультіма”. Фестивальні дійства спрямовані на популяризацію аматорського медіа-виробництва в громаді, активізацію молоді, поліпшення їх навиків із медіа-виробництва та налаштування міжкультурного діалогу.

Остання складова, наголошують організатори, є визначальною, адже проект відбувається навколо участі у ньому волонтерів програми ERASMUS+ із різних країн.

– Цього року це два італійці, німкеня і голландка. Вони прибули у Вінницю, аби працювати над проектом Youthinsight: отримати міжкультурний досвід та попрацювати над аматорськими  медіа-роботами про Вінницю.

Основною ціллю проекту, зі слів організаторів, є бажання зробити свято аматорського відео-виробництва у Вінниці, дозволивши іншим аматорам-вінничанам представити свої роботи, додати такі елементи як аматорський театр, музику та фото-виставку.

Цього разу фестиваль розпочнеться концертом дуету “Женя і Катя”. За тим глядачам буде презентований  перший відео-блок від волонтерів ЄВС проекту Youthinsight.

– Тематики відео різноманітні, але ми не говоримо на політичні, релігійні, агресивні теми. В основному тематичне спрямування соціальне та рекреативне – наголошують організатори.

До фестивальної програми також включені  виступи аматорського англомовного театру Movers and Shakers, представлення робіт місцевих аматорів та  фото-виставка “Photo club in Vinnytsia».

Дійство розпочнеться о 18:30 та триватиме до 22:00 в кінотеатрі “Родина”. Вхід вільний.