У Вінниці встановили ще п’ять пандусів біля під’їздів багатоповерхівок

15:10
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці встановили ще п’ять пандусів біля під’їздів багатоповерхівок. Загалом з початку року ними обладнали 12 під’їздів багатоповерхівок, в роботі – ще два об’єкти.

Як повідомляє Вінницька міська рада, зокрема нещодавно завершили встановлювати пандуси біля 4 та 5 під’їздів багатоквартирного будинку за адресою М. Литвиненко-Вольгемут, 42, поруч з 3 під’їздом багатоповерхівки на вулиці Стельмаха, 15, а також біля 4 під’їзду будинку на вулиці Порика, 33 та 3 під’їзду на вулиці М. Ващука, 1-А.

Як зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Віталій Місецький, підставою для встановлення всіх цих конструкцій стали звернення містян з інвалідністю.

– По одному з цих об’єктів до нас надійшло одразу кілька звернень. Наразі в роботі у нас перебуває ще два об’єкти. На цьому ми, фактично, завершуємо процес встановлення пандусів в цьому році та розпочинаємо формувати заявки на наступні роки. Питання міської мобільності нині особливо актуальне у зв’язку з тим, що з війни повертається чимало військових з тими чи іншими пораненнями. У випадку надходжень звернень він них – такі заявки розглядатимуться першою чергою, – зазначає Місецький.

Наразі в житловому секторі міста планують встановити два пандуси біля багатоповерхівок за адресами вул. Келецька, 134 та вул. Келецька, 52 (1 під’їзд).

Повідомляється, що з початку року в житловому секторі міста встановили вже 12 пандусів біля будинків за адресами: вул. Стрілецька, 48-А, вул. Генерала Григоренка, 67, вул. Довженка, 40, вул. М. Амосова, 9 (5 під’їзд), вул. Миколи Амосова, 21 (1 під’їзд), вул. Гетьмана Мазепи, 8-А (1 під’їзд) та вул. Стельмаха, 47 (1 під’їзд), а також за зазначеними вище – вул. М. Литвиненко-Вольгемут (4 та 5 під’їзди) вул. Стельмаха, 15 (3 під’їзд), вул. Порика, 33 (4 під’їзд), вул. М. Ващука, 1-А (3 під’їзд).

У міськраді нагадують, що якщо мешканці будинку хочуть, щоб біля їхнього під’їзду з’явився пандус, вони мають звернутися до департаменту житлового господарства (сторінка про Департамент на сайті ВМР – ТУТ). Зазначено, що надалі рішення про облаштування такої конструкції прийматимуть на підставі того, чи проживають в будинку маломобільні групи населення, а також виходячи з технічної та фінансової можливості.

Колаж – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.