У Вінниці вручили Подяки Роману Копистинському та Артуру Павловському, які врятували людину з крижаної води

15:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці вручили Подяки від міської ради та її виконавчого комітету спеціалістам комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа імені Юлії Рябчинської»: директору спортивного закладу Роману Копистинському та тренеру-викладачу Артуру Павловському.

Як повідомляє Вінницька міська рада, саме вони 8 лютого у Вінниці на річці Південний Буг неподалік зазначеної спортшколи врятували чоловіка, який впав у крижану воду.

Зазначено, що того дня, помітивши людину у крижаній воді, чоловіки взяли із собою драбину та човен й вирушили по тонкій кризі на порятунок. На той час потерпілий ледь тримався на поверхні, тримаючись за поверхню криги.

Роман Копистинський підібрався до людини, що потопає, та витягнув його з води у човен. Коли бійці ДСНС прибули до місця події, вони допомогли доправити човен до берега. Врятованого чоловіка бригадою екстреної медичної допомоги було доправлено до лікарні.

Одне діло мати спортивні навички, проте зовсім інше кинутись на порятунок людини у крижану воду. Цим вчинком ви проявили справжню сміливість та мужність. Впевнений, що це – ваш принцип життя. Дякую вам за ваш героїзм, – каже очільник громади Сергій Моргунов.

 

Ілюстративне фото – dsns.gov.ua, фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці на Південному Бузі врятували людину, яка опинилася у крижаній воді

Читайте також: У Вінниці врятували родину, яка вийшла на тонку кригу біля Кемпи

Читайте також: У Вінниці врятували чоловіка, який провалився під кригу біля Кемпи

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.