У Вінниці вперше в Україні встановили скриньки довіри для дітей. ФОТО

14:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 19 Серпня 2020, в 16:39

Три спеціальні поштові скриньки встановили у Вінниці на популярних дитячих майданчиках. До цих скриньок діти можуть надавати інформацію про злочини, які вчинили проти них.

Подібний проект реалізовано вперше в Україні, повідомляє поліція Вінниччини. Діти, як бояться особисто звернутись зі своїми проблемами до поліції, зможуть написати лист поліцейським і отримати допомогу.

За словами начальника управління превентивної діяльності Нацполіції області Ігоря Волокітенка неповнолітні, до яких вчиняють неправомірні дії, можуть писати листи із проханням допомоги й залишити їх у цих поштових скриньках. Щоб поліція оперативно відреагувала на повідомлення, у листах також потрібно вказати номер телефона та адресу проживання, повідомляє “Суспільне. Вінниця”.

Зокрема, одна зі скриньок розташована на території дитячого майданчика на Європейській площі. Інші розташовані по проспекту Космонавтів, 26 та на набережній поблизу фонтану Roshen (вул. Кармелюка, 2). Згодом планують встановити ще дві поштові скриньки.

 

На поштових скриньках також зазначено, у яких випадках діти можуть залишити свої повідомлення:

– якщо дитина стала жертвою злочину, крадіжки чи пограбування,

– якщо дитину втягують у злочинну діяльність,

– якщо дитина стала свідком або жертвою домашнього насильства,

– якщо дитина стала жертвою булінгу або її ображають,

– якщо дитина потребує допомоги.

 

Дітям, які залишать повідомлення, гарантують конфіденційність. Щотижня працівники ювенальної превенції забиратимуть усі листи та реагуватимуть на них.

Самі соціальні скриньки для міста надала “Укрпошта” безкоштовно. Дитяча пошта довіри це спільний соціальний проект поліції Вінниччини, міської ради та “Укрпошти”.

Фото ГУ НП у Вінницькій області та “Суспільне. Вінниця”