У Вінниці вперше покажуть фільми “Іловайськ 2014” та стрічку про Василя Стуса “Заборонений”

12:53
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Оновлено: 4 Вересня 2019, в 20:39

У Вінниці вперше покажуть дві українські кінострічки “Іловайськ 2014” про війну на Донбасі та фільм про життя поета-шестидесятника Василя Стуса “Заборонений”. Окрім цього до Вінниці приїде творча група обох кінострічок на зустріч-пресконференцію. 

Як повідомляє директорка кінотеатру “Родина” Галина Боднар, з 29 серпня розпочнуться покази художнього фільму “Іловайськ 2014” режисера Івана Тимченка про бої за Іловайськ під час війни на Донбасі. Окрім цього, 30 серпня відбудеться зустріч з творчою групою фільму, на яку у Вінниці планують завітати продюсер Тарас Костанчук, режисер Іван Тимченко, сценарист Михайло Бриних, продюсерка Світлана Соловйова, виконавці ролей:  Анастасія Ренард, Сергій Дзялик а також боєць батальйону Донбас та учасник зйомок.

Нагадаємо, що завтра, 29 серпня Україна вшановує військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Як повідомляє УНІАН, саме 29 серпня установлений День пам’яті захисників через те, що у той день була найбільша кількість втрат загалом (на Донбасі) – в Іловайську.

Також, 30 серпня відбудеться допрем’єрний показ фільму “Заборонений” про життя та смерть поета-шістдесятника Василя Стуса. На зустріч до кінотеатру планує приїхати творча група фільму, в числі яких: автори сценарію Сергій Дзюба та Артем Кірсанов, режисер-постановник Роман Бровко, продюсер Артем Денисов, а також актор Дмитро Ярошенко, що зіграв роль Василя Стуса. 

Крім того, як повідомляє Командування повітряних сил ЗСУ на своїй фейсбук-сторінці, з нагоди Дня авіації 30 та 31 серпня у Вінницькому гарнізоні передбачено проведення таких заходів:

30 серпня 2019 року:

о 12.00 – урочистості з нагоди Дня створення та присвоєння бригаді транспортної авіації почесного найменування у 60 будинку офіцерів міста Вінниця;

о 13.30 – презентаційний показ художнього фільму “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас” у кінотеатрі “Родина” міста Вінниця;

о 17.30 – презентаційний показ художнього фільму “Заборонений” про життя і діяльність Василя Стуса у кінотеатрі “Родина” міста Вінниця.

31 серпня 2019 року:

з 9 по 13 годину, для вінничан та гостей міста традиційно сплановано День відкритих дверей на території Командування Повітряних Сил ЗС України;

з 09.00 до 13.00 День відкритих дверей на території Музею Повітряних Сил Збройних Сил України;

з 09.00 – огляд експозиції Музею Повітряних Сил Збройних Сил України “Участь особового складу Повітряних Сил Збройних Сил України в бойових діях по захисту територіальної цілісності України”; 

о 10.00 – святковий концерт для особового складу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України та гостей перед клубом військової частини А0549;

з 11.00 – частування солдатською кашею.

Прем’єрний показ фільму “Іловайськ 2014. Батальйон Донбас” відбудеться завтра, 29 серпня о 13:30. Покази відбуватимуться кожен день о 13:30 та 18:00 до 4 вересня. Ціна квитка — 50 гривень. Зустріч із творчою групою фільму “Іловайськ 2014” відбудеться 30 серпня о 13:30. 

Допрем’єрний показ фільму та зустріч із творчою групою фільму  “Заборонений” відбудеться 30 серпня о 17:30 у “Родині”, вхід тільки по запрошеннях. Як повідомили в кінотеатрі, стрічку для усіх бажаючих почнуть показувати у “Родині” з 5 вересня.

Головне фото: ilovaysk2014.com