У Вінниці волонтери організували майстер-класи для дітей. Зібрані кошти витрачають на ЗСУ

15:15
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці волонтери організували для дітей майстер-класи з розпису печива. Виручені за участь у майстер-класі кошти спрямовують на потреби ЗСУ.

Про це повідомляє інформаційне агентство Міноборони України “Армія.Inform”.

– Творча майстерня розгорнута на базі волонтерського центру «Шахіна». Орнаменти на печиві обирають патріотичні — прапор, голуб, тризуб… Вартість майстер-класу із розпису печива — 200 гривень, кошти стовідсотково йдуть на потреби армії. Частину виготовлених смаколиків також відправлять захисникам на передову, – повідомляють у ЗМІ.

Крім того, як повідомляють на сторінці студії “Шахіна”, також відбувався сімейний майстер-клас “Смаки Поділля” від дослідниці подільської кухні Олени Павлової. Під час такого майстер-класу діти з батьками готували налисники з картоплею, млинці з абрикосовим варенням та ягідний напій.

Як розповіла Vежі волонтерка Вікторія Подолянчук, серед іншого, у волонтерському центрі ще також відбуваються майстер-класи з домедичної допомоги, а для дітей плануються ще майстер-класи з малювання та ліплення (з українською/патріотичною тематикою).

Кошти, виручені від майстер-класів, наразі збирають на тактичні аптечки для фронту.

Дізнатись деталі майстер-класів можна у вайбері: 067 778 37 32. Анонси занять також публікують ТУТ.

Фото – Армія.Inform та надані Діаною Подолянчук