У Вінниці влаштують мистецьку арт-вечірку з діджеями та художниками

12:58
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Більше 15 художників та художниць, «театр музики» та діджеї, конкурси та неформальне спілкування з митцями – саме такою має бути арт-вечірка в просторі «Cherdak».

1 грудня у просторі «Cherdak» о 19.00 митці міста об’єднаються, аби відпочити на арт-вечірці, а вінничани матимуть змогу  у неформальній обстановці поспілкуватися з художниками та художницями, які творять у Вінниці.

Організатор заходу, власник галереї «Vin Art gallery» Владислав Кремінський розповів, що головна ціль вечірки –  зробити для людей прекрасний вечір, де вони зможуть насолодитися творчість художників, поспілкуватися один з одним, а також потанцювати під музику місцевих діджеїв.

З велоспорту в галерею: вінницький художник Владислав Кремінський. ВІДЕО

– Це моя мрія створювати різні заходи, де люди зможуть розвиватися, розслаблятися та отримувати море емоцій та позитиву, – говорить Владислав.

На вечірці можна буде побачити роботи та поспілкуватися із такими митцями: Вікторія  Абрамович, Анна Джуринська, Олена Кравець,  Валентина Козяр,  Марія  та Денис Дитинюк, Олена Гудемчук (фоторобота),  Ольга Трач,  Владислав Кремінський, Ірина Шикір, Олександр Никитюк та Людмила Папян. Наразі до вечірки можуть долучитися й інші молоді вінницькі художники.  

Владислав обіцяє, що на вечірці також буде своєрідне велике перфомативне полотно, на якому під час вечірки всі художники щось напишуть.

Окрім спілкування з митцями і споглядання картин, гості вечірки матимуть змогу виграти подарунки від спонсорів, а також відвідати майстер-класи із написання картин олійною фарбою.
Вартість: 200 гривень (входить келих шампанського і фруктовий фуршет)

Квитки за телефоном: +380930374664 або в просторі «Cherdak»