У Вінниці влаштували танцювальний флешмоб за участю близько 400 студентів. ФОТОРЕПОРТАЖ

18:43
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Завтра, 17 листопада, відзначається Міжнародний день студентів. З приводу цього молодіжний центр “Квадрат” організував низку заходів. Зокрема сьогодні кількасот (за словами ведучого – близько 400) студентів зі всієї Вінниччини зібралось на Європейській площі та влаштували флешмоб.

Святкування Міжнародного дня студентів розпочалось сьогодні, 16 листопада, о 15:00 на Європейській площі біля Вежі, де облаштували велику сцену з колонками та музичним обладнанням. Ближче до вечора організатори анонсували музичну програму.

Перед початком флешмобу до Європейської площі почало підходити все більше студентів та пересічних громадян, які спостерігали за підготовкою учасників.

 

Додамо, що репетиція флешмобу тривала ще за дві години до початку офіційної танцювальної частини. Врешті о 15:55 на Європейській площі близько 400 студентів зі всієї Вінниччини розпочали танцювальний флешмоб під музичний супровід. Охочі поспостерігати за дійством зібрались на сходах, звільнивши площу для самих учасників.

 

 

Флешмоб тривав близько 15 хвилин: студентство тричі повторювало танцювальну постановку, на організацію якого з різних навчальних закладів пішло близько тижня.

Варто також зазначити, що попри похмурий ранок, події сприяла сонячна погода, і на площі було “гаряче” від запальних танців учасників. “Дикі танці у самому центрі Вінниці” – оголосив ведучий заходу зі сцени.

Все дійство знімалось на камеру з дрону. А багато студентів-учасників були в тематичних футболках та шапках своїх навчальних закладів.

 

 

Музика гучно лунала з колонок, а ритмічні рухи учасників флешмобу привертали увагу людей, що проходили повз та зупинялись, щоб подивитись на танці.

“Vежі” вдалось поспілкуватись з декількома учасниками флешмобу та розпитати їх про те, чого вони очікували від нього.

Студентки Вінницького гуманітарного-педагогічного коледжу Карина Криштофович, Анастасія Захарчук та Тетяна Боднар розповідають, що про флешмоб їх повідомило керівництво коледжу, а сама підготовка тривала тиждень:

Спочатку було незрозуміло, але потім нам сподобалось і ми навіть не хотіли закінчувати репетирувати, – говорять дівчата, додаючи: – Бо це не просто так, це якесь єднання людей, різних закладів”.

Студентки Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського також зазначають, що новина про флешмоб прийшла до них тиждень тому і вони почали активно готуватись. Про те, що буде настільки велика кількість учасників студенти знали.

Підготовка тривала і дистанційно, і очно. Ми збирались в залі та тренувались, звичайно, недовго, але все ж таки тренувались. В загальному брали участь всі охочі з університету, – додала студентка Катя Савченко.

Студентка Вінницького транспортного фахового коледжу Вероніка зазначає, що про флешмоб вони знали заздалегідь, проте час на підготовку був обмежений:

Нас зібрали у творчому центрі “Квадрат” і до нас донесли інформацію. У коледжі було відібрано 20 найкращих, яких навчали. А потім нас вже зібрали сьогодні на генеральну репетицію, – розповідає дівчина.

Також після флешмобу організатори події, молодіжний центр “Квадрат”, анонсували нагородження студентів навчальних закладів за їх внесок у розвиток молодіжного руху області. В цей й же час мав тривати конкурс “Кращий герб/логотип закладу”, переможця якого мали визначити гості шляхом голосування.

Вечірня програма святкування мала бути активною: студенти мали продемонструвати свої таланти, надалі мав відбутись виступ кавер-гурту “PULSAR”, після – дискотека, а о 21:00 організатори обіцяли всім присутнім шоу-сюрприз, подробиці якого залишались в таємниці.

Також на площі відбулась виставка навчальних закладів. Вона створена передусім для тих, хто ще не визначився з майбутньою професією – старшокласників та абітурієнтів, які мали змогу ознайомитись із закладами освіти зі всієї Вінниччини.

Зокрема, були представлені: Іллінецький аграрний фаховий коледж, Тульчинський фаховий коледж культури, Вінницький медичний коледж ім. академіка Д. К. Заболотного, Гайсинський медичний фаховий коледж, Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж, Вінницький торговельно-економічний інститут, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та ВНТУ.

 

 

 

Також “Vежа” побачила стенди Вінницького кооперативного інституту, Вінницького фінансово-економічного університету, Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, Вінницького національного медичного університету ім. Пирогова, Вінницького транспортного коледжу та Вінницького технічного фахового коледжу.

Фото – Зорини Гаджук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.