У Вінниці відзначили журналістів з нагоди професійного свята. ФОТОРЕПОРТАЖ

14:28
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Оновлено: 11 Червня 2018, в 10:08

Сьогодні, із нагоди Дня журналіста, у Вінниці нагородили 35 журналістів та ще кілька десятків медійників. Урочистості відбулись у приміщенні обласної ради, за участю депутатів, очільників області та представників міської ради.

     

Зауважимо, що урочистості відбулись після того, як журналісти влаштували мітинг-реквієм за загиблими колегами. Відтак, дипломи, грошові премії, квіти та вітання приймали журналісти друкованих та онлайн засобів масової інформації, прес-секретарі державних структур, редактори медіа усіх форматів, очільники департаментів інформації та зв’язків з громадськістю – з Вінниці та різних районів області.

Зокрема відзначали найкращих учасників конкурсів різних рівнів у різних категоріях. У номінації «Кращий відео або радіо-матеріал» нагородили Тетяну Добровольську, яка зробила цикл матеріалів про самоврядування на Вінниччині. Інші «призери» у цій номінації – журналісти каналу «Доба», ТРК «Україна», Вінтера, «ВІТА» та ТРК «Вінниччина».

У категорії «Краща стаття» здобув найвище визнання журналіст «Голосу країни» Віктор Скрипник, а також – представниці газети «День» Олеся Шуткевич та Леся Родіна, обласної газети «33-й канал» Ірина Зонова та інші.

У номінації «Краща онлайн-публікація» перемогла журналістка «Укрінформу» Антоніна Мніх за аналітичний матеріал про об’єднання громад на Вінниччині, також відзначили журналістів «Вінниця.інфо», «Вінниця.Дейлі», «Власно».

Спеціальною, окремою відзнакою нагородили журналістів «Вінтери», «Власно», газети «Вінниччина», «33-ій канал», радіо «Місто над Бугом» та представників районних видань.

Втім, традиційно – журналістів Vежі не нагороджували, за винятком Валерії Жовтун, яка брала участь у другому обласному конкурсі журналістських робіт. Її публікація на тему «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» було визнано однією з кращих в категорії онлайн-публікації.

До речі, серед нагороджених був один-єдиний студент Донецького університету Максим Козакевич: хлопець дещо сором’язливо приймав вітання високопосадовців.

Натомість, нагороду отримав й найстарший журналіст, якому виповнилося 70 років. Чоловік, багато усміхаючись – запросив усіх на свою персональну виставку у холі ОДА. «Усім би в такому віці запрошувати на свої виставки» – зазначили високопосадовці.

До речі, грошові премії, які отримали сьогодні 18 медійників – були солідні: троє отримали по 10 тисяч гривень, шестеро – по 6 тисяч, та ще по 3 тисячі – дев’ятеро журналістів. Нагороди вручали зокрема Голова обласної Ради Анатолій Олійник, депутат Сергій Кудлаєнко, представники Асоціації органів місцевого самоврядування.

Щоправда, окрім грошей, квітів, дипломів та вітань – медійників обіймали та цілували, від чого більшість журналісток – червоніла.

Фото автора

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.