У Вінниці відзначили випускників, які склали Національний мультипредметний тест на найвищий бал

12:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці одинадцятьох випускників, які набрали максимальні 200 балів з 2 чи 3 предметів Національного мультипредметного тесту (НМТ), нагородили грошовими преміями та подарунками.

Як йдеться на сайті міськради з посиланням на директорку департаменту освіти Оксану Яценко, цьогоріч 58 випускників закладів Вінницької міської територіальної громади показали найвищий результат, принаймні, з одного-трьох предметів тесту.

– Найкращі результати мають учні Вінницького технічного ліцею, Вінницького фізико-математичного ліцею №17 та Вінницького гуманітарного ліцею №1 iм. М.І. Пирогова. Одинадцяти випускникам, які отримали найвищі результати з 2-х та 3-х предметів, передбачені премії з бюджету громади. Зокрема, вінничанка Марія Онищук, учениця ліцею №17, склала НМТ загалом на 600 балів, і такий результат єдиний в області, – зауважила посадовиця.

Загалом, цьогоріч за результатами Національного мультипредметного тесту, 200 балів з 2-х та 3-х навчальних предметів отримали наступні випускники громади:

Онищук Марія Олегівна;
Задорожна Дарія Сергіївна;
Копильцева Анастасія Ігорівна;
Чащiн Дмитро Павлович;
Штельмах Марія Валеріївна;
Рибачук Софія Юріївна;
Костюченко Владислава Максимівна;
Гаврилюк Артем Віталійович;
Стадник Мар’яна Ігорівна;
Іванишин Олександр Олександрович;
Мазуренко Дмитро Олександрович.

 

 

Також, як зазначив голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий, цьогоріч на Вінниччині 135 випускників мають найвищі показники з 1-3 предметів НМТ.

Фото – з сайту міськради

Читайте також: 600 балів за НМТ: учениця Вінницького ліцею №17 склала всі три предмети тесту на максимальний бал

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.