У Вінниці відзавтра на Староміському мосту і перехресті поруч реорганізують рух приватного транспорту. СХЕМА

15:29
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

З 22 червня у Вінниці на Староміському мосту та перехресті біля нього буде реорганізовано рух приватного транспорту. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, нині стартує другий етап реконструкції перехрестя вулиць Князів Коріатовичів та Миколи Оводова.

Зазначено, що для безпеки дорожнього руху під час проведення робіт, на кількох ділянках перекриють рух приватного транспорту. Зокрема: на вул. 8 Березня в обох напрямках від перехрестя з вул. Коріатовичів до перехрестя з вул. Гліба Успенського (Староміський міст). Також на вул. Князів Коріатовичів в обох напрямках від перехрестя з вул. Владислава Городецького до перехрестя з вул. Миколи Оводова.

При цьому вказано, що якщо буде технічна можливість, може запроваджуватися реверсний рух, для зменшення транспортного навантаження на перехресті. Перекриття триватиме до 6 липня.

На період перекриття руху на вулицях 8 Березня та Князів Коріатовичів, рух приватного автотранспорту організували в об’їзд по вулицях Соборній, Владислава Городецького, Монастирській, Міліційній, Гліба Успенського, Данила Нечая.

– Щоб забезпечити безперешкодний проїзд громадського транспорту через це перехрестя, Вінницька транспортна компанія забезпечить чергування ревізорів служби безпеки руху. Крім того, на ділянці будуть розміщені відповідні інформаційні панно, дорожні знаки та технічні засоби організації руху, – уточнив в.о. директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Андрій Сорокін.

Як і раніше, рух громадського транспорту через перехрестя вулиць Миколи Оводова та Князів Коріатовичів залишиться без змін.

Також міськрада з посиланням на слова директора департаменту комунального господарства ВМР Юрія Семенюка нагадує, що в ході капітального ремонту планується облаштувати круговий рух.

– Перехрестя вулиць оновиться відповідно до стандартів, які вже не перший рік застосовують при реконструкції доріг: зручність інфраструктури, безпека, якість виконання робіт. Тут облаштуємо зливову каналізацію, футляри для перенесення мереж в підземну каналізацію та влаштування зовнішнього освітлення з сучасними LED-ліхтарями, – сказав Семенюк.

У міськраді зазначають, що вказана ділянка є одним з найважливіших транспортних вузлів міста, яка в той самий час є одним із найбільш завантажених. Очікується, що в результаті реконструкції перехрестя стане інклюзивним та більш безпечним.

Нагадаємо, у Вінниці на перехресті вулиць Коріатовичів та Оводова перед Староміським мостом з 13 березня минулого року розпочали тестування кругової розв’язки для руху автівок. Торік презентували результати онлайн-опитування містян щодо облаштування кругового руху на вищезгаданому перехресті.

Реконструкція перехрестя біля Староміського мосту (перший етап робіт) стартувала минулого тижня. Що саме планують зробити на ділянці – читайте ТУТ.

Ілюстрація та фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.