У Вінниці відсьогодні починають курсувати два автобуси VDL CITEA, надані німецьким містом-партнером Мюнстер

12:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці відсьогодні, 1 травня, починають курсувати два автобуси VDL CITEA. Вони вийдуть на маршруті №16 «Водоканал – Барське шосе – Аграрний університет». 

Як повідомляє Департамент транспорту та міської мобільності ВМР, завдяки цьому інтервал руху автобусів в години «пік» зменшиться майже на годину, автобуси покращать транспортне сполучення вул. Київської з Барським шосе та мікрорайоном «Вишенька».

– (…) прийнято рішення щодо залучення цих автобусів на автобусний маршрут №16. При цьому, вивільнений автобус з маршруту №16, буде задіяний для підсилення маршрутів Старого міста, – каже директор департаменту транспорту та міської мобільності міської ради Андрій Сорокін.

Автобуси облаштували валідаторами, дзеркалами, які дозволяють водієві з «робочого» місця спостерігати за ситуацією в салоні автобуса. Мають вони й кондиціонер.

– Враховуючи, що автобуси мають низький рівень підлоги та відкидний пандус, покращиться доступність для людей на кріслах колісних, батьків з дитячими візочками та зменшиться час очікування низькопідлогового транспорту по даному напрямку. Попередньо автобуси розмитнено, пройшли сертифікацію на предмет відповідності встановленим нормам і вимогам українського законодавства та зареєстровано в сервісному центрі МВС, – каже директор департаменту транспорту та міської мобільності міської ради Андрій Сорокін. 

Нагадаємо, у березні Вінниця отримала два автобуси VDL Citea завдяки співпраці з німецькими партнерами (Мюнстер). Довжина одного автобуса – 12 метрів.

Фото – зі сторінки Департаменту транспорту та міської мобільності у Facebook

Читайте також: Вінниця отримала два автобуси VDL Citea від німецьких партнерів

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.