У Вінниці відновив свою роботу дитячий садочок №57

17:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці відсьогодні, 24 січня, відновив свою роботу ще один міський дитячий садочок – №57, що по вулиці Келецькій. Загалом у місті майже 60% садочків вже працюють в офлайн-форматі.

Як повідомляє Вінницька міська рада, наразі у ВМТГ уже працюють 36 закладів дошкільної освіти в різних мікрорайонах міста.

– Відсьогодні, ще більше діток, які проживають у нашій громаді мають можливість у звичній формі відвідувати заклади дошкільної освіти, оскільки ще один садочок міста, а саме №57 відновив свою роботу. (…) В першу чергу садочки можуть відвідувати діти, батьки яких працюють, – ідеться у повідомленні.

 

 

 

За словами заступниці директора департаменту освіти ВМР Ірини Божок, сьогодні спостерігається тенденція до зростання кількості малечі, яка відвідує чергові садочки громади.

– І це не дивно, адже батькам потрібно продовжувати працювати. Тому, більшість із них приймає рішення про відвідування садочків, – каже Божок.

Вказано, що відкриті вінницькі садочки підготовлені до роботи під час війни та мають найпростіші укриття, які оснащені всім необхідним і відповідають вимогам ДСНС: приміщення мають другий вихід, вбиральні, є витяжка, аварійне освітлення, Wi-Fi, конвектор, бойлер, вогнегасники, аптечки, запаси води та їжі.

Фото з сайту ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.