У Вінниці відновили будівлю РАЦСу, що була пошкоджена внаслідок ракетного удару 14 липня

13:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці відновили будівлю РАЦСу, що була пошкоджена внаслідок ракетного удару 14 липня. У будівлі була зруйнована покрівля, пошкоджені віконні блоки, а всередині приміщення впала стеля та стінні перегородки.

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, цим об’єктом будівельники почали займатися у листопаді 2022 року. За кошти міського бюджету там вже замінені вікна та інженерні комунікації. Наразі триває ремонт приміщення, тому незабаром молодята зможуть офіційно укладати шлюб саме там.

Зазначено, що поки РАЦС на “вимушеній відпустці”. Так, всі акти цивільного стану – народження, шлюб та смерть – реєструють Прозорі офіси.

– Так громада вийшла із ситуації, коли один із закладів не зміг працювати через пошкодження будівлі вибуховою хвилею. Росіяни намагаються знищити нас. Але це неможливо, допоки ми разом. Ми відбудуємо те, що було зруйновано. Спільними зусиллями. До Перемоги! – йдеться у дописі.

 

Нагадаємо, 14 липня 2022 року у Вінниці росіяни завдали ракетного удару по Площі Перемоги. Постраждали Будинок офіцерів, розташовані неподалік житлові будинки та Відділ державної реєстрації актів цивільного стану.

Незабаром після ракетного удару Відділ державної реєстрації актів цивільного стану, що розташований за адресою вулиця Замостянська, 26, відновив свою роботу за іншою адресою. Так, з питань державної реєстрації народження, смерті, шлюбу необхідно було звертатися за адресою: вул. Замостянська, 7 (“Прозорий офіс”). Зазначимо, що ще у 2018 році в цьому ЦНАПі вперше в Україні відбулася “пілотна” реєстрація шлюбу поза звичним на той час РАЦСом.

Фото – телеграм-канал Сергія Моргунова

Читайте також: Ракетний удар по Вінниці 14 липня

Читайте також: У Вінниці відділ ДРАЦС, який було пошкоджено внаслідок ракетного обстрілу, відновив роботу за іншою адресою

Читайте також: Реєстрація народження, шлюбу та смерті: “Прозорий офіс” Вінниці запроваджує нові послуги в тестовому режимі

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.