У Вінниці відновлюють рейди проти паліїв відходів рослинного походження

14:03
Автор: Ольга Каплун

Комунальне підприємство «Муніципальна варта» Вінницької міської ради має створити вісім робочих груп з метою протидії спалювання відходів рослинного походження на території Вінницької міської територіальної громади в період з 20 вересня по 31 жовтня цього року.

Відповідне розпорядження було опубліковане на сайті Вінницької міської ради ще 15 вересня, яке підписав міський голова Сергій Моргунов.

Згідно з документом, робочим групам в зазначений період буде наданий службовий автотранспорт для проведення рейдів з метою профілактики та протидії спалювання відходів рослинного походження, інших правопорушень на об’єктах благоустрою та поліпшення санітарно-екологічного стану території Вінницької міської територіальної громади.

Проводячи такі рейди, робочі групи будуть притягувати правопорушників до адміністративної відповідальності.

 

Як повідомили згодом у Вінницькій міській раді, спеціальні мобільні групи по протидії спалюванню листя працюють на всій території Великої Вінниці з середини серпня. За цей час вони склали 24 адміністративних протоколи на вінничан, які спалюють листя. Порушники мають сплатити штраф, який коливається від 340 до 1700 грн.

– Щороку, на весні та восени, працівники Муніципальної варти спільно із представниками квартальних комітетів, комунальних підприємств та виконавчих органів міської ради проводять рейди по виявленню фактів спалювання відходів рослинного походження. Цієї осені уже склали 24 адміністративних протоколи на вінничан, які спалювали листя. Такі рейди триватимуть до кінця осені, – розповів начальник Муніципальної варти Віталій Чигур. 

До вінничан, які спалюють листя, працівники Муніципальної варти застосовують адміністративні методи впливу, які передбачають штраф. У деяких випадках, аби виявити правопорушників, мобільні групи використовують дрон. Завдяки йому вдається виявляти навіть невеликі задимлення.

У Муніципальній варті просять повідомляти про факти спалювання листя до Ситуаційного центру за тел. (067)4-102-101, або ж до Цілодобової варти 15-60.

Фото – https://lifeimg.pravda.com/

 

Читайте також: Компостувати, спалювати чи викидати: думки мешканців Старого міста та комунальників про опале листя. ФОТО

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.