У Вінниці відкривають філіал Харківського національного університету внутрішніх справ

12:14
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці відкрили філіал Харківського національного університету внутрішніх справ. Для вступу до закладу необов’язково складати національний мультипредметний тест чи ЗНО, а навчання курсантів відбувається безкоштовно.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці поліції Вінниччини, ХНУВС змінив своє місце розташування у зв’язку з військовою агресією російської федерації на території України. Тому факультети закладу тимчасово розташували у різних українських містах: Вінниці, Кам’янці-Подільському та Кременчуці. У Вінниці наразі розташовані факультети №2 та №3.

 

Разом з тим, як вказує ректор ХНУВС Валерій Сокуренко, «на Поділлі буде створена філія, де всі, хто вступить до Харківського національного університету внутрішніх справ, продовжить навчання і до міста Харкова абітурієнти з Вінницької області переїздити не будуть – вони отримають освіту тут».

– Майбутні офіцери зможуть здобути вищу освіту за спеціальностями «Право», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Кібербезпека» та «Превентивна діяльність».

Під час навчання курсанти отримують стипендію, забезпечуються харчуванням, форменим одягом та проживанням у гуртожитку (протягом 1-го курсу).

…Навчання для курсантів здійснюється за державним замовленням (безоплатно).

З моменту зарахування на навчання курсантам рахується вислуга проходження служби в Національній поліції України. Після закінчення навчання всі курсанти в обов’язковому порядку працевлаштовуються на службу в підрозділи поліції за отриманою спеціальністю, – йдеться в повідомленні.

Прийом на навчання здійснюється за результатами проходження абітурієнтом індивідуальної співбесіди з оцінювання рівня вмотивованості та складання нормативів з фізичної підготовки (біг на 100 м та комплексна силова вправа).

При цьому національний мультипредметний тест та ЗНО не обов’язкові (можуть подаватись за бажанням вступника), біг на 1000 м не складається.

Для участі у вступній кампанії необхідно:
1. Подати онлайн анкету на цьому сайті.
2. Підготувати та подати встановлені документи до найближчого підрозділу поліції (за місцем проживання) для оформлення особової справи та направлення її до закладу вищої освіти.
3. Пройти військово-лікарську комісію МВС.

У разі виникнення додаткових питань можна звертатись за телефоном: (0432) 594-222, (067) 430-52-67.

Фото з сайту ХНУВС, відео – з фейсбук-сторінки поліції Вінниччини