У Вінниці відкривається оновлений магазин бренду зі 100-річною історією

12:14
Автор: Vежа
Become a Patron!

На правах реклами

За рік існування у Вінниці магазин молодого, але вже успішного українського бренду “Lesia” зібрав широку аудиторію клієнтів, що довіряють. На честь річниці 3 жовтня відбудеться святкове оновлення магазину у ТЦ Sky Park на 2-му поверсі. 

Одяг створюється на однойменній фабриці ім. Лесі Українки у Черкасах, якій майже 100 років. Фабрика постійно працює з європейським ринком, тому відділ контролю якості забезпечує відповідність високим вимогам та міжнародним стандартам.

Одяг бренду досить універсальний, в колекціях багато базових речей: брюки, джинси, сукні, трикотаж, сорочки і блузи, спідниці та верхній одяг. Дуже важливо, щоб жінки могли легко підібрати вдалий образ. Тому гардероб «Lesia» значно спрощує життя.

Рік тому команда проекту разом з дизайнерами змінили бачення та підхід до створення колекцій і розширили свою аудиторію. Якщо раніше одяг бренду був розрахований на категорію жінок 35 +, то зараз він актуальний для дівчат від 25 років.

“Lesia” постійно розвивається. Велика перевага перед європейськими брендами мас-маркету – це сервіс, якість тканини і пошиття. Бренд використовує максимально натуральні тканини з Європи. 

Команда бренду працює над тим, щоб ціни на колекції були доступні, а якість залишалась на найвищому рівні.

Наразі магазини представлені у 10 містах України.

На честь оновлення магазину “Lesia” організовує гучне святкове відкриття. У розпалі осіннього сезону діятимуть додаткові знижки. А також розіграші суконь та конкурси, жива вітрина, музика та ігристе.

Бренд чекає на всіх з 10:00!