У Вінниці відкрили вуличну виставку “Рашизм – це…”

13:42
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінничан запрошують відвідати вуличну виставку “Рашизм – це…” на Європейській площі. Серед іншого, виставка до 6 липня інформуватиме про природу путінського режиму, зокрема, культи “скрєп” та вождя, геноцид, імперський реваншизм та  агресивну тиранію.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Музею Вінниці.

 

 

– …Вона детально описує та ілюструє справжню природу путінського режиму, зокрема культи “скрєп” та вождя, геноцид, імперський реваншизм, агресивну тиранію, агресивну пропаганду, ксенофобію, варварство та прагнення знищити культурну спадщину іншого народу, – йдеться в анонсі.

Підкреслюється, що також у виставці демонструються паралелі між рашизмом, нацизмом та комунізмом.

Розробниками виставки є Український інститут національної пам’яті, Національний музей Революції Гідності й Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. У Вінниці захід відбувається за сприяння Департаменту культури Вінницької міської ради та Музею Вінниці.

Відвідати виставку “Рашизм – це…” без екскурсійного супроводу можна будь-якого дня від сьогодні й до 6 липня. Крім того, 7-го (о 13:00) та 8-го червня (о 13:30) відбудуться кураторські презентації виставки від представника Українського інституту національної пам’яті Олексія Серветніка.

Фото зі сторінки музею