У Вінниці відкрили реєстрацію на участь у програмі будівництва нового муніципального житла

19:03
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці визначили квоти та почали реєстрацію кандидатів на участь по дев’ятому об’єкту Програми “Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади”. Йдеться про новий будинок, який збираються збудувати на вулиці 600-річчя.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, відповідне рішення виконком міськради затвердив сьогодні, 26 травня.

Так, йдеться про багатоквартирний житловий будинок із підземним паркінгом, який зведуть на вулиці 600-річчя. Вартість 1м2 житла затверджено в розмірі 22 990 гривень.

У міськраді нагадують, що відповідно до рішення сесії від 25 березня, вперше до участі у Програмі можуть долучитися працівники переміщених підприємств, які мають бажання оселитися у нашій громаді. Так само це стосується і внутрішньо переміщених осіб.

– Також є окремі квоти для працівників бюджетної сфери (вчителі, медичні працівники), учасників бойових дій в Афганістані та учасників бойових дій, які проходили військову службу в зоні антитерористичної операції (АТО/ООС), членів родин загиблих військових, а також молодих та багатодітних сімей, людей із інвалідністю, осіб, які належать до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та осіб, які перебувають на квартирному обліку, – зазначають у міськраді.

Прийом заяв та реєстрація кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло» буде здійснюватися з 10 по 27 червня 2022 року в приміщенні будівлі по вул. Соборна, 36 (ліве крило І поверху) з 10:00 до 16:30 (обідня перерва 13:00-14:00).

Фото ВМР

Читайте також: У Вінниці на вулиці 600-річчя побудують муніципальний будинок

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.