У Вінниці відкрили оновлений територіальний центр комплектування та соціальної підтримки ЗСУ

19:25
Автор: Ольга Каплун

Вінницький об’єднаний міський військовий комісаріат переформували у Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, який відкрили 3 грудня оновленим у Вінниці. Відтепер відвідувачів тут обслуговують як у “Прозорих офісах”.

Як сьогодні повідомила Вінницька міська рада, 3 грудня, відкрили оновлений територіальний центр комплектування та соціальної підтримки ЗСУ, переформатувавши його з Вінницького об’єднаного міського військового комісаріату.

Він розташований за адресою: вулиця Замостянська, 23. У центрі зробили сучасний ремонт та облаштували пандус. За день центр обслуговує близько 70 людей.

Вінницький об’єднаний міський військовий комісаріат переформували у Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Це зробили для покращення прийому відвідувачів, – розповідає військовий комісар Вінницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Ігор Ліщук.

Також Ігор Ліщук розповів, що тепер адміністратори витрачають мінімум часу на видачу військовим облікових документів, внесення до єдиної бази державного реєстру, надання соціальних послуг ветеранам, учасникам АТО/ООС:

Тепер людям не потрібно ходити по кабінетах та шукати службовця, який може надати певну послугу. Робота спланована так, щоб відвідувачі отримували всі послуги в одному приміщенні.

Також як він зазначив, центр наразі має сучасне обладнання та меблі, а капітальний ремонт у приміщенні зробили за сприяння Вінницької міської ради та міського голови.

Головний спеціаліст відділу з питань з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи та режиму секретності міської ради Анатолій Таранюк розповів, що центр надає адміністративні послуги так, як це роблять “Прозорі офіси”, тобто швидко, якісно та відкрито:

Тут надають послуги військовозобов’язаним, призовникам, учасникам ООС, ветеранам військової служби. У центрі можна отримати послуги соціального, юридичного та інших напрямків, – каже Анатолій Таранюк.

За 2017-2021 роки на капітальний та поточний ремонти приміщень центру з бюджету громади виділили кошти в сумі 3 мільйони 97 тисяч гривень. Це дало змогу створити сучасне приміщення для прийому громадян (на зразок центру надання адміністративних послуг), а також обладнати робочі місця для працівників центру та інші приміщення, які необхідні для функціонування центру, як структурного підрозділу Збройних сил України.

Фото – https://www.vmr.gov.ua/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.