У Вінниці відкрили найбільшу в Україні виставку живих мікроорганізмів. ФОТО

18:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

Партнерський матеріал

Починаючи з 3 липня у Вінниці можна відвідати найбільшу в Україні виставку живих мікроорганізмів. Серед експонатів, які можна роздивитися під мікроскопом, є живі істоти, різноманітні мінерали та навіть крила метеликів.

Організатори стверджують, що цю виставку обов’язково мають відвідати всі, хто вже занудьгував на карантині чи стомився від одноманітних розваг: як діти, так і дорослі. Адже “Життя під мікроскопом” це дещо принципово інше, нове, захоплююче і по-справжньому цікаве.

 

На фото – дафнія

– Уявіть, наскільки це круто – побачити у збільшеному вигляді крила метеликів, різноманітні мінерали, харчові продукти і навіть живі мікроорганізми, – кажуть організатори. – Неймовірні відчуття, коли у звичайній, прозорій краплині води, за допомогою мікроскопа бачиш кілька живих істот.

Вони плавають, метушаться, натикаються одна на одну, і твій мозок не одразу починає вірити, що подібне відбувається насправді. Тут занурюєшся у мікросвіт цілком і повністю, і лише згодом усвідомлюєш, наскільки багатогранний світ, який нас оточує.

“Життя під мікроскопом” – це цілий проект, яким займалися професіонали. Повідомляється, що вони досить тривалий час шукали експонати й зрештою створили колекцію найцікавіших, а часто і досить коштовних екземплярів.

– Будьте певні: навіть половини того, що представлено на виставці, не побачиш у школі та навряд чи зустрінеш у дорослому житті. Додайте до цього “підглядання” за життям мікроорганізмів, які існували на Землі багато мільярдів років тому, і здається, у вас вже є план для прогулянки та відвідування найбільшої в Україні виставки живих мікроорганізмів, – кажуть організатори.

Також вони наголошують, що виставка відбувається за умов повного дотримання карантинних заходів для безпеки як персоналу, так і відвідувачів.

 

На фото – планктон

Виставку “Життя під мікроскопом” можна переглянути на території “Музею Науки” (ТРЦ “SkyPark”, 3 поверх) з 3 липня по 3 жовтня. Графік роботи виставки: з 10:00 до 21:00.

Вартість індивідуальних квитків (і для груп до 20 осіб): в будні 70 гривень з людини, у вихідні дні 85 гривень з людини.
Вартість квитків для груп від 20 осіб:  в будні дні 50 гривень з людини, у вихідні 70 гривень з людини.
Діткам до 3 років вхід безкоштовний.

Крім цього є чудові акційні пропозиції на комплексне відвідування “Музею Науки” та виставки “Життя під мікроскопом”:
– в будній день (музей + виставка) 130 гривень індивідуальний квиток, 120 гривень груповий.
– у вихідний (музей + виставка) 160 гривень індивідуальний квиток, 140 грн груповий.

Довідки за телефоном: (068) 785 34 04.

Фото, відео – “Життя під мікроскопом”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.