У Вінниці відділ №1 Державної міграційної служби частково призупиняє роботу

9:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці з 4 лютого один з відділів Державної міграційної служби через погіршення епідемічної ситуації частково призупиняє свою роботу. Йдеться про відділ № 1 м. Вінниці УДМС за адресою вулиця Івана Миколайчука, 19.

Як зазначається на сайті Державної міграційної служби, адміністративні послуги надаватимуться виключно громадянам, які зареєстровані в електронній черзі, та буде здійснюватись видача раніше оформлених паспортних документів.

Також громадян просять звертатися до відділу № 2, відділу № 3 та відділу № 4 м. Вінниці УДМС у Вінницькій області за умови невідкладної необхідності та нагадують, що послуги Державної міграційної служби можна отримати у будь-якому підрозділі ДМС України за місцем звернення, незалежно від місця реєстрації проживання.

Про відновлення роботи відділу № 1 повідомлять додатково.

Адреса відділу №2 – вул. Київська, 31;

Відділ №3 – вул. Олександра Довженка, 73;

Відділ №4 – вул. Замостянська, 26а.

З повним переліком адрес територіальних підрозділів міграційної служби у Вінницькій області можна ознайомитись за ЦИМ посиланням.

Варто зазначити, що в Україні та на Вінниччині зокрема фіксується значне зростання кількості інфікувань на COVID-19. В Україні другий день поспіль – рекордна кількість зафіксованих випадків захворювання – 43 778 випадків.

Докладніше про захворюваність та вакцинацію від COVID-19 – за ЦИМ посиланням.

Ілюстративне фото – dmsu.gov.ua