У Вінниці відбулося спецпогашення марки, присвяченої працівникам критичної інфраструктури

13:37
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 15 лютого, у Вінниці, як і по всій Україні, відбулося спецпогашення та введення в обіг поштової марки серії “Воїни світла. Воїни добра”, присвяченої працівникам критичної інфраструктури. 

Як повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація, кожну марку випуску “Воїни світла. Воїни добра” названо на честь відповідних професій — “Дорожники”, “Зв’язківці”, “Енергетики”, “Водопостачальники” та “Газовики”. Автор нового поштового набору – художник Олександр Нікітюк.

Тираж – 300 тисяч примірників. Екземпляри можна придбати у відділеннях та на офіційному сайті “Укрпошти“, а також на маркетплейсах.

 

За словами керівника Вінницької дирекції АТ “Укрпошта” Володимира Шаловінського, марка виготовлена як знак пошани всім фахівцям, які відновлюють інфраструктуру після ракетних обстрілів росії та цілодобово працюють над подоланням енергетичної проблеми.

Заступник очільника Вінницької ОВА Олександр Піщик зазначив:

– Ця марка символічна сьогодні, адже країна-терорист ракетними обстрілами знищує нашу критичну та цивільну інфраструктуру. Вони роблять все для того, щоб занурити нашу Україну в темряву, але завдяки роботі всіх служб та міцності людей, які сьогодні цілодобово працюють, нам вдається максимально швидко відновлювати інфраструктуру. Нас не зламати. Навіть без світла ми все одно сильні. 

Також участь у спецпогашенні марки взяли директор Вінницької регіонального центру обслуговування мережі Північного теруправління НЕК “Укренерго” Ростислав Михайлюк, директор технічного товариства “Вінницяобленерго” Віктор Степанець та керівник департаменту сервісів ДТЕК “Ладижинська ТЕЦ” Віктор Піча.

Вони запевнили, що енергетики й надалі продовжать робити все можливе для відновлення української енергосистеми: “Ми на своїй ділянці енергетичного фронту не здамося. Обов’язково все відремонтуємо”.

 

 

Фото з сайту Вінницької ОВА, головне ілюстративне фото – з сайту “Укрпошти”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.