У Вінниці відбудуться поетичні читання «Книжки любові і люті» поетеси Марини Пономаренко

17:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці цієї суботи, 13 квітня, відбудуться поетичні читання поетеси та сценаристки Марини Пономаренко «Книжка любові і люті».

Як повідомляють організатори події, Видавництво Старого Лева, твори поетичної збірки «Книжка любові і люті» написані у 2019–2022 роках, у часи епідемії COVID-19 та повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Це вірші про те, що тримає нас на поверхні, коли за всіма законами фізики та фізіології ми мали би вже потонути. Це про здатність вигрібати, коли течія тягне у відкрите море, вороже й повне хижаків. Це про уміння затримувати подих, коли накриває високою хвилею, – йдеться у дописі.

Над оформленням книжки працювала художниця Ксенія Забродська. Ілюстрації вона створила за допомогою штучного інтелекту Midjourney.

Читання розпочнуться о 16:00 у книгарні «Герої», що розташована по вулиці Миколи Оводова, 17/3. Співрозмовником буде журналіст та поет Богдан Куценко. Вхід вільний. Придбати книгу можна за ЦИМ посиланням.

Марина Пономаренко — поетеса, сценаристка. Народилася та живе в Києві. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і ТБ ім. І.К.Карпенка-Карого за спеціальністю «Драматургія кіно і ТБ» (майстерня Богдана Жолдака). Працює у сфері комунікацій. Її вірші були відзначені на кількох літературних конкурсах та публікувались у різних журналах.  

Фото – зі сторінки події у Facebook

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.