У Вінниці відбудеться єдиний показ комунальної трагікомедії “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”

11:58
Автор: Олеся Яненко

“Аварійна в даний момент виїжджає там, де тече. А завтра буде виїжджати там, де не гріє”, “У нас не консерваторія, у нас – теплокомуненерго!” та інші кумедні життєві фрази можна почути у стрічці про співочих комунальників.

Як ідеться в анонсі, 14 листопада у вінницькому кінотеатрі “Родина” відбудеться єдиний показ комунальної трагікомедії “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” 2019 року, який розповідає про комунальне підприємство та профспілку, яку багато років очолює Іван Васильович Гаврилишин. Також він керує профспілковим хором “Чорнобривці”, в якому співають диспетчери, ремонтники, бухгалтери та інші співробітники підприємства.

– Іван Васильович багато років очолює профспілку комунального підприємства Івано-Франкіськтеплокомуненерго, – пишуть про фільм в анонсі. – Його opus magnum — профспілковий хор, у якому співають диспетчери, ремонтники, слюсарі, бухгалтери. Голова профспілки пишається творчими здобутками комунальників, але керується принципом «спочатку людям тепло — а вже потім співати». Опалювальний сезон вносить корективи у графік репетицій. Трудовий колектив намагається полагодити застарілі комунікації, поки розгнівані споживачі штурмують гарячу лінію. Чи зігріє холодну батарею українська народна пісня?

Кінопоказ відбудеться за участі режисерки фільму Надії Парфан.

Про “няшних” комунальників, дідуся та суворі “технічні” серця читайте у нашому репортажі з прем’єрного показу стрічки у Вінниці.

Показ «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» розпочнеться 14 листопада, о 20:20 у кінотеатрі “Родина”, (вулиця Оводова, 47). Вартість квитка – 50 гривень.