У Вінниці відбудеться триденний ярмарок рукоділля

9:52
Автор: Vежа

Цього тижня у Вінниці на Вишеньці влаштують вже традиційний ярмарок рукоділля. Він триватиме протягом трьох днів.

Handmade Night Market організують на літній терасі ресторану Red Zeppelin (вул. Келецька, 117-Б). Захід влаштовують вже четвертий рік поспіль. Триватиме ярмарок рукоділля з 11 до 13 червня. Зазначено, що працюватиме ярмарок з 17 до 23 години.

Наразі організатори ще запрошують майстрів та майстринь приєднатися до заходу. Зважаючи на усі існуючі перестороги та епідеміологічні заходи, зможуть прийняти лише 50 виробників. Охочим взяти участь у ярмарку необхідно зареєструватися за ЦИМ посиланням.

Зазначимо, що станом на сьогодні, 8 червня, вже зареєстровано 75 майстрів та майстринь. Вони пропонують різноманітні вироби: в’язані іграшки, прикраси, авторські листівки, вироби з дерева, сумки та навіть їжу.

– Три дивовижні вечори поспіль ми разом з Plaza Park Vinnytsia створюватимемо свято для тих, хто любить ексклюзивні речі, з душею! Будемо раді бачити всіх, хто створює крафтові речі та проводить майстер-класи, — вказано в анонсі заходу.

Для майстрів участь у ярмарку безкоштовна, лише потрібно мати власні столи та стільці. За додатковою інформацією можна звернутися за телефоном (063) 525 67 36.

Фото з соціальних мереж

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.