У Вінниці відбудеться третій тур чемпіонату України з флаг-футболу серед жінок

9:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

Завтра, 18 липня, у Вінниці відбудеться третій тур чемпіонату України з флаг-футболу серед жінок.

У ньому будуть змагатися три команди: “Вовчиці” (м. Вінниця), “Левиці” (м. Львів) і “Кепіталс” (м. Київ).

– Запрошуємо вас прийти та підтримати наших “Вінницьких Вовчиць” у їхній боротьбі за перемогу. Обіцяємо, на полі точно буде дуже гаряче…У “Вовчиць” по-іншому не буває, – йдеться в анонсі заходу.

Зауважимо, що у першому турі цього чемпіонату, який відбувся на початку літа, “Вінницькі Вовчиці” виграли три матчі з трьох можливих і стали його абсолютними лідерками.

Третій тур чемпіонату України з флаг-футболу серед жінок відбудеться у неділю, 18 липня, на стадіоні вінницької школи №35 (вул. М. Ващука, 12). Вхід вільний. 

Нагадаємо також, що на початку липня вінницька жіноча команда з флаг-футболу представляла Україну на турнірі “tWigers Bowl” у Словенії. У фінальній битві за перше місце дівчата “Vinwolves Girls” обійшли словенську команду з рахунком 26:21 і стали абсолютними лідерами змагань. Детальніше про це ТУТ.

Флаг-футбол різновид американського футболу, а точніше його безконтактна версія. Мета гри така ж як і в американському футболі занести м’яч у залікову зону суперника. Основна відмінність заборонені жорсткі контакти, спортсмени грають без захисної екіпіровки. Замість шоломів та каркасів на поясі гравця прикріплені два прапорці. І якщо в американському футболі для того, щоб зупинити гравця з м’ячем використовується захват (жорсткий контакт), то у флаг-футболі достатньо зірвати з нього прапорець (джерело – uk.wikipedia.org).

Афіша – facebook.com/vinnytsiawolves

Читайте також: “Вінницькі Вовки” здобули п’яту перемогу в регулярному етапі Суперліги УЛАФ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.