У Вінниці відбудеться тренінг з домедичної допомоги дітям з практикою на сучасних тренажерах

12:17
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

На правах реклами

Життя та здоров’я власних дітей для будь-якої людини є надзвичайно важливим, оскільки найчастіше діти дуже допитливі та не завжди здатні вчасно розпізнати загрозу. Погодьтесь, вміння врятувати життя неоціненно, саме тому тренінг з домедичної допомоги дітям варто пройти кожному з нас.

Наступної неділі, 23 січня, о 14:00 у Вінниці відбудеться тренінг з домедичної допомоги дітям від 0 до 12 років. На ньому охочі навчаться й практично відпрацюють до автоматизму алгоритм дій при наданні першої допомоги. Зокрема, як правильно діяти при алергічних реакціях та укусах та як робити серцево-легеневу реанімацію.

 

Особливістю тренінгу є те, що він відбуватиметься на сучасних тренажерах, де буде змога отримати 70% практики. А це: тренажери для відпрацювання серцево-легеневої реанімації (манекени), зупинки кровотеч (турнікети), перев’язки тощо.

Тренінг організовує центр “Invest”, який вже чотири роки проводить навчання з надання домедичної допомоги дітям та дорослим, а також допомоги при травмах та ДТП.

На тренінгу Ви навчитесь:

– оцінювати ситуацію та не панікувати

– перевіряти свідомість у дитини будь-якого віку

– забезпечувати прохідність дихальних шляхів

– забезпечувати безпечне положення дитини без свідомості

– правильно викликати “швидку” та спілкуватись з диспетчером

– залучати перехожих до допомоги

– робити серцево-легеневу реанімацію

– допомагати при різних видах судом (епілепсія, фібрильні судоми)

– допомагати при удавленні, коли дитина подавилась їжею або стороннім предметом

– допомагати при утопленні

– як діяти при алергічних реакціях та укусах

– як допомогти дитині при кровотечах

Тренінг відбудеться 23 січня з 14:00 до 18:00 в креативному просторі “Артинов” за адресою: вулиця М. Оводова, 22.

Вартість участі – 700 гривень.

Зареєструватись на тренінг можна за ЦИМ посиланням. Додаткова інформація за номером: 097 743 08 93.

Тренінговий центр Invest – це професійна тренінгова компанія, яка спеціалізується на навчанні людей та корпоративних організацій домедичній допомозі з 2017 року. Тренери центру – лікарі, що сертифіковані міжнародними організаціями у сфері першої допомоги. Засновником центру є військовий лікар та учасник бойових дій Роман Бенцак. Команда тренінгового центру навчала патрульних поліцейських в рамках проєкту ОБСЄ та ІСІТАР по всій Україні, в тому числі й у Вінниці. Метою центру є навчити якомога більше людей надавати домедичну допомогу, оскільки більшість людей помирають на догоспітальному етапі, не отримавши допомоги. Навчання проводяться не лише для охочих містян, але й для дитячих садків, шкіл, спортивних та агропромислових комплексів, приватних клінік та інших організацій, які працюють у сфері послуг.

Фото – надані тренінговим центром “Invest”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.