У Вінниці відбудеться свято-пікнік із грудного вигодовування

11:02
Автор: Віталія Мазур
Become a Patron!

З нагоди Тижня грудного вигодовування в Україні у Вінниці 5 серпня відбудеться родинний пікнік, під час якої вінничанки влаштують публічну акцію з грудного вигодовування.

У Вінниці на акцію кличе організаторка курсів для вагітних “Родинна Колисочка” Вікторія Вітер. Захід розпочнеться о 17:00 у парку Дружби народів.

  • Беремо покривальця, смаколики, коханих дружин, чоловіків, дітей, бабусь і дідусів, своїх чудових подруг, і збираємось відпочити та підтримати Міжнародний Тиждень з Підтримки Грудного Вигодовуання у Вінниці, – повідомляють організатори.

Вікторія Вітер – перинатальна психологиня, експертка з питань грудного вигодовування, – розповіла Vежі, що подібні заходи у Вінниці відбуваються вже понад 5 років. І щоразу такі зустрічі є тематичними.

  • Коли був чемпіонат із футболу “Євро-2012”, то ми назвали захід “Грудне вигодовування – переможний гол у життя”. Цього року ми організовуємо захід на підтримку грудного вигодовування. Запрошуємо усіх, хто цікавиться цим – молодих мам, котрі нещодавно народили, вагітних. Адже часто жінки не мають доступу до грамотної інформації з цього питання, а “древні” поради зі сторони часто бувають неефективними. Крім того, часто жінка просто здається перед невідомим і починає годувати дитину сумішами. Але годі й говорити яким корисним є грудне вигодовування – з молоком матері дитині передається її імунітет. Крім того, це ще й з психологічної точи зору допомагає мамі і дитині бути ближче, сформувати особливий зв’язок, – каже Вікторія.

За її словами, під час зустрічі мамам і татам безкоштовно розкажуть, як правильно годувати дитину, скільки часу, коли розпочинати перший прикорм. Вінницькі мами зберуться на пікнік о 17:00 на території парку Дружби народів, неподалік альпін-парку. Аби взяти участь – потрібно просто прийти. З собою взяти пледики, печиво, воду. І рідних, які підтримають.

У цьому році проводиться 25-й Всесвітній тиждень грудного вигодовування – це подія, що відбувається щорічно в перший тиждень серпня в більш як 170 країнах світу. Її метою є привернути увагу громадськості до теми природного вигодовування, оскільки з кожним роком виробники штучного харчування все активніше просувають свій товар, і грудне вигодовування знецінюється.

 

Головне фото – miso.su