У Вінниці відбудеться «профорієнтаційний» фестиваль «Fly Up Fest»

11:56
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Цієї суботи у Вінниці відбудеться фестиваль “майбутніх професій” “Fly Up Fest” з лекціями та новорічними майстер-класами.

Як ідеться в анонсі, 21 грудня в хабі «Місто змістів» організують фестиваль «Fly Up Fest: майбутнє починається сьогодні». В програмі фестивалю: панельна дискусія на тему «Світові тренди та виклики. Освіта фахівців майбутнього» за участі представників освіти та бізнесу та групова робота учнів-учасників фестивалю.

Фестиваль відбудеться в рамках профорієнтаційного проекту Fly Up, який реалізується ГО «Освітній простір 2.0» у партнерстві з департаментом освіти Вінницької міської ради.

В анонсі зазначають, що проєкт покликаний допомогти учням у свідомому виборі майбутньої професії, ознайомити з можливостями професійно-технічної освіти та розвитку кар’єри.

Спікери заходу:

Оксана Яценко – директорка департаменту освіти ВМР;

Анна Гелета – директорка та засновниця ТОВ «Юнісен», директорка школи китайської та англійської мов “Smart Panda”;

Катерина Штопко – HR-директорка компанії “Промавтоматика Вінниця”;

Владислав Качур – вчитель іноземних мов, менеджер освітніх проєктів в приватній гімназії “Дельфін”, тренер Програми “Демократична школа”, амбасадор Міжнародного проекту «Innovation Lab Schools» в Україні.

Після панельної дискусії відбудеться групова фасилітаційна робота, на якій учасники поміркують як розвивати ключові компетенції, необхідні фахівцям майбутнього. Також на гостей фестивалю чекають творчі новорічні майстер-класи від вінницьких професійно-технічних навчальних закладів.

Фестиваль “Fly Up Fest” відбудеться 21 грудня в хабі «Місто змістів», триватиме подія з 10:30 до 15:00.