У Вінниці відбудеться прем’єра фільму «Повернення. Василь Кричевський»

12:41
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці цієї середи, 29 листопада, відбудеться прем’єра стрічки «Повернення. Василь Кричевський» та творча зустріч з авторами фільму.

Як повідомляє Музей Вінниці, Василь Кричевський – видатний художник, графік, архітектор, творець стилю українського архітектурного модерну. Зазначено, що 2023 рік, серед іншого, є роком, коли в Україні на державному рівні відзначають 150-річчя з народження Кричевського. До цих роковин й приурочена прем’єра стрічки про митця.

Трейлер фільму: 

У Музеї Вінниці розповіли, що знімальна група працювала над фільмом понад сім років. Зйомки відбувалися у Києві, Одесі, Харкові, Опішному, Полтаві, Каневі та Львові. До роботи над стрічкою приєднався онук видатного архітектора, майстер прикладного мистецтва Василь Лінде-Кричевський.

Кінопоказ відбудеться у кінотеатрі «Родина» 29 листопада, початок – о 13:30. Вхід вільний.

Після перегляду фільму організатори влаштують творчу зустріч з авторами стрічки: режисером Сергієм Заболотним, продюсеркою Валентиною Подгорною та оператором-постановником Павлом Попковим. Модератор – кінознавець Ігор Жуков.

Прем’єра фільму у Вінниці організована спільно Студією “Телекон”, Благодійним фондом “Дар”, Кінотеатром “Родина” та Музеєм Вінниці.

Ілюстрація – з фейсбук-сторінки Музею Вінниці, відео – TeleconStudio

Читайте також: У Вінниці 27 листопада відкриють благодійну воєнну фотовиставку загиблого воїна Максима Бурди

Читайте також: Вінницький обласний краєзнавчий музей опублікував “Заходи вихідного дня” на грудень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.