У Вінниці відбудеться пісенний конкурс “Золотий птах” для дітей та молоді з особливими потребами

9:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці відбудеться VІ Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами. Прийом заявок триває до 18 березня. 

Про це повідомили на сторінці КЦ «Галерея – XXІ», які є співорганізаторами конкурсу. Відомо, що він триватиме протягом 5-8 травня, однак відбудеться у декілька етапів.

Перший етап – прийом заявок-анкет (до 18 березня) 2021 року, а потім – прослуховування та рецензування. Взяти участь у фестивалі-конкурсі можуть діти та молодь у двох вікових категоріях: 10-15 років і 16-23 роки. Фіналістів шляхом голосування та оцінювання обере експертне журі.

– Фестиваль-конкурс розпочнеться проведенням «живого» концерту 6 травня 2021 року о 10:00 у приміщенні КЦ «Галерея – XXІ». А фінальний тур (Гала – концерт та нагородження) відбудеться 7 травня 2021 року о 16:00 у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені М.К.Садовського. Вхід – вільний, – йдеться у повідомленні. 

Відомо також, що переможці Фестивалю-конкурсу «Золотий птах» будуть представляти Україну на ХХІV пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» в липні 2021 року.

Мета соціального проекту:
– створити платформу для реалізації пісенних талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями;
– сприяти самоствердженню дітей та молоді з особливими потребами та інтеграції їх в суспільство;
– привернути увагу громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами;
– поглиблення міжнародних творчих контактів.

Детальна інформація – на сайті gokult.com.ua, за телефоном: (063) 164-64-94, або написавши на e-mail: [email protected]

Засновниками та організаторами Фестивалю-конкурсу є Громадська Організація «Центр «Культурна стратегія – XXІ»», торгова марка «RUTA», КЦ «Галерея – XXІ», РЦСМ «Арт Шик», Департамент культури Вінницької міської ради, Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА.
_
Проект «Золотий птах» має іноземного партнера – це представник Республіки Польща, Фонд ініціатив для людей з особливими потребами «PRO OMNIBUS», який є організатором щорічного Міжнародного пісенного фестивалю для молоді з особливими потребами у польському місті Чехочинек під назвою «Чехочинські творчі зустрічі».
_
Окрім конкурсантів з України висловили бажання прийняти участь у Фестивалі не тільки польські партнери, а ще й представники з Грузії (джерело – КЦ “Галерея XXI”)

Фото з архіву Vежі
Ілюстративне фото – cdn-a.prisma.de

Читайте також: «RADZ: Сонцестояння»: у Вінниці виступить гітарист і композитор Дмитро Радзецький

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.