У Вінниці відбудеться марш на честь «Дня народного гніву»

19:43
Автор: Vежа
Become a Patron!

Акція буде приурочена до подій, які трапилися на вулиці Банковій у Києві під час Революції Гідності. Зокрема йдеться про “Марш мільйонів” – наймасовіший протест у столиці, спричинений побиттям студентів напередодні.

Організатори з ГО «Едельвейс» запрошують вінничан долучитися до мирного маршу, який відбудеться завтра, 1 грудня, о 13.00 біля Вежі. Мирною ходою активісти пройдуть до Майдану Небесної Сотні.

– Ми хочемо привернути увагу до подій на Банковій, де люди показали свою непокору, рішучість та силу духу в протистоянні з владою Януковича. Подібні заходи є важливими, бо молодь починає забувати події п’ятирічної давнини, – розповів Vежі активіст ГО «Едельвейс» Роман Костишин.

Марш відбудеться без використання політичної символіки та свічок. Вже по завершенню маршу всі учасники зможуть висловити свою думку щодо важливості тих подій, які трапилися п’ять років тому.

Нагадаємо, саме 1 грудня відбувся “Марш мільйонів” – наймасовіший протест у Києві, спричинений побиттям студентів напередодні. За різними даними, в центр столиці вийшло до мільйона осіб. Увечері того дня близько сотні автомобілів із символікою України та Євросоюзу проїхали основними магістралями Вінниці, закликаючи приєднатися людей до акцій протесту.

Читайте також: Вінниця: Революція. Чотири роки потому 

«Мені було 15, коли я приїхав на Майдан. Піду знову, як стане потреба»: спогади вінничан про Революцію Гідності

Головне фото – Уніан